1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Jackpot poker в PokerHost

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Zografa, 16 април 2015.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако има СНГ играчи, ви съветвам да погледнете новия формат в хоста. Старта беше вчера с две нива - 2$ и 10$. В момента има изключителни кретени които ги играят и вероятно още известно време ще е така. Който има опит да се пуска, защото съчетано с бонус рейкбек ГП рейк рейс на баба ти фърчилото итн. нещата са сериозни:)

2. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещо имат проблеми май мрежата, понякога се появява лаг, преди малко бяха замръзнали масите и седяха съспендед сигурно 15 минути, явно са правили рестарт на сървърите... Един от опонентите ми, дето си чатих с него, каза, че тва се е случило 4 пъти днес, отделно и вчера имаше лаг. Можете ли да ги питате какво се случва и вземат ли се някакви мерки да се оправи в близкото бъдеще.

Ако се оправи аз бих си цъкал 40$, когато не играя в старса, играят ги предимно разни пишман регове, но от тях има само един, който има някаква идея какво прави и с всичките промоции мога да ги бия с голямата и чепата тояга, но трябва да знам, че ще се справят с тея сривове, така че ако може питайте, защото мен съпорта предполагам ще ми постнат някакъв шаблонен отговор.

Последна редакция: 5 юни 2015
    • Like Like x 1
  3. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Лол, записах един турнир и това продължава, по 1 ръка на 5 минути рънва, ако не са съспенднати, хора са inactive и ги блайнд аутват, пълна аматьорщина. Да ги спрат и да ги оправят, тая пародия в момента е недопустима, похвалихте ги доста по стриймовете, ама явно поне СНГ секцията се меринджейства от някакви шимпанзета или някакви други представители на маймунския род, за да позволяват подобно нещо цял ден да се точи.

ЕДИТ: Спряха записването най-накрая и върнаха парите за рънващите, но отне няколко часа повече отколкото трябваше ми се струва, дано меринджеите са се сетили сами, а не след като им написах на лайв съпорт, че не могат да държат по половин час игрите съспендед на полусъединител и да ги подновяват после, на много хора им е писнало да чакат и са куитнали, и после ги блайнд аутнат...

Последна редакция: 6 юни 2015
  4. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    182
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Явно си имат отвреме-навреме подобни проблеми! Декември миналата година им бях играл милиона и беше същата работа- 1 ръка отиваше по 5 минути, а кулминацията беше, когато ми фолдна дами пре при положение, че инста рейзнах- накрая пак така върнаха входовете!

Сподели страницата