1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Измамниците от LuckyAcePoker ... депозирате и ви прибират парите за измама !!!

Дискусия в '888poker / LuckyAce Poker' започната от Vikonta, 15 февруари 2011.

1. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Депозирах в LuckyAcePoker.com $300 играх 15 дена, останаха ми 700 точки да изчистя бонуса си и ..... получавам майл .....
    Hello Tsvetan,

My name is Ana, Member Support Representative and I am contacting you regarding your account blocked query.

First of all I would like to thank you for being a member of LuckyAce and for the confidence you have placed in us.

Tsvetan, as I told you on the chat, I resend you the email sent form the Operations department

*************email starts********************

Dear Tsvetan,

This is Francis V. from the Operations Department at Cassava Enterprises (Gibraltar) Ltd.

Cassava Enterprises manage operational services for LuckyAcePoker.com.
    I am contacting you in regards to your LuckyAcePoker.com account with username "CecoG".

We have become alerted to several patterns of play upon your account that indicate
    a breach of our Terms And Conditions. We have conducted an investigation into your
    account to discover any signs of fraudulent activity. The patterns we are concerned
    with include members intentionaly losing hands, as a method of transferring funds
    through our tables.

Therefore, in accordance with these conditions, your account with ourselves has been
    permanently blocked. No further transactions will occur upon this account, and any
    future accounts that you open will be closed, and their deposits will not be refunded.

If you wish to discuss this matter further, please feel free to contact us.

Regards,

Francis V.

Писах им, да ми кажат каква измама съм направил, да ми пратят историята на съмнителните ми ръце, готов съм на пълно съдействие ..... никакъв отговор ... просто си ми прибраха парите!!!!!
    Не депозирайте там, аз изгорях .... поне вие недейте!!!!!

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    bro ne che neshto ,no te sa dokazana zala, ne vqrvam che sa ti zeli parite bez da ima prichina .... nai-veroqtno chip-dumping ... taka che opichai si akyla,pone ne si izgorql sus golqma suma :)

3. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ти тъп ли си или малоумен ..... аз ще се оплача ли тук ако нещо не ми е наред .... аиде стига профита и акълии .... точно тук видях рекламата им и се регистрирах .... а твоите термини като chip-dumping не ми говорят нищо .... знам само какво ми се случи .... и да се опитваш да го омаловажаваш .... е не става .... мога да си дам имената, град, адрес , лични данни .... история на ръце и да видим .... така че си спести умнотиите!!!!!!

4. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    Ти тъп ли си или малоумен?
    -maloymen sum bro :)
    -ne se opitvam da go umalovajavam,prosto kazvam che dokazana zala kato lukcyace,ne bi go napravila bez prichina tova :)

5. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами да ми отговорят каква е причината "Бро" ....а да, и забравих да спомена за 15 дена (от които съм играл 10 ) от 300 ... тоест 350 нали дават моментален бонус ги направих почти 800 ... това сигурно става с твоя chip-dumping .... айде стига глупости , аз казах притеснения нямам !!!!

Последна редакция: 15 февруари 2011
  6. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    a dali me boli kura kolko pari si napravil :D ?

7. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз мислех че тук пища с покериграчи, не с малоумни форумни съсли като теб!!!!

8. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    Izvinqvam se mnogo ako sum te zasegnal :)
    Depozirax predi vreme i az v luckyace za deposit bonus-a , izbih go , sus depozit ot 400$ izteglix 2k i ne mi napravixa nikakav problem,suporta mi se stori super tochen,makar che mi bqha blokirali smetkata za dokumenti,pratix im gi i nqmashe i 24h i mi otkliuchixa acc-to,taka che ne ako ne si napravil nishto,kakto tvurdish ne bi trqqlo da imash prichini za pristesnenie :)

BRO :p

9. fakiranp

fakiranp
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -1
    Покер ръце:
    sergo bro ti si winowen che sa mu blohkali acc sysel takyw :D

10. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добре, просто е .... ако е така някой от БГ афилейта им да вземе отношение и да каже измамник ли съм или не .... и да постне ръцете ми тук .... а това че при теб всичко е било наред ... хубаво .... но аз съм ощетен и ше си търся правата .... и вместо да се обиждаме е по-добре да се изслушваме !!!

11. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Успокойте се малко

Vikonta, през grinders ли си регистриран, може да направим опит да разберем какво е станало.

12. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    903
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +117 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Винаги си прави акаунт през афилейт и няма да имаш проблеми ;)

13. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Казвам само че тук видях рекламата .... просто се регистрирах ... пак казвам ... мога да окажа пълно съдействие с лични данни и тем подобни ... но от това което се случи не мога да не съм афектиран !!! Не е ли достатъчно че съм член на гриндърс ???

14. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:

developing multiple personality disorder? :D

15. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    903
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +117 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Няма как да е достатъчно. Да беше попрочел малко форуми преди да нагазиш надълбокото ;) По-добре си пиши със съпорта, вместо да пишеш тук.

16. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ясно .... рекламирате ги .... ама играчите да си берат гайлето .... последна молба .... бихте ли ми изтрили регистрацията тук! А уникалното е че да депозираш в рекламиран от вас сайи е "газене надълбоко" ............

Последна редакция: 15 февруари 2011
  17. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В 888 мрежата всичко става доста тегаво. Лъкиейс може и да не си мръднат пръста да съдействат на гриндърс дори те да опитат - и никой не може да им каже копче, имат си правила.
    Чип дъмпинг приятелю е когато прехвърляш пари на масата на някой приятел. Например сядате на 1 маса и нарочно си губиш парите срещу него.
    Нямам идея какво право имат да ти конфискуват парите, което според мен си е абсолютно неетично ако провинението ти е чип дъмпинг. Търси си правата има компании които регулират такива сайтове и защитават интересите на потребителите. И имай в предвид, че това решение като гледам идва от мрежата, а не от самата зала лъкиейс, демек ще има борба с вятърни мелници.

Късмет

18. Vikonta

Vikonta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    2easy4me благодаря ти!!!! тоа е единствения човек досега които говори човешки и по темата !!! А за прехвърлянето на чипове е смехория, умишлено не сядам на маси на които има БГ !!! Аз пак казвам да постнат ръцете ми, защото сега и до тях нямам достъп!
    Но все пак 2easy4me Благодаря за компетентното мнение!

19. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Също така можеш да идеш в "покерnetwork точка ком" (нямам за цел каквата и да е реклама), направи си акаунт и прати лично съобщение на "Gaz" - той е представител на пасифик, той със сигурност може да направи най-доброто, което може да се направи в ситуацията, особено ако не си през афилиейт на гриндърс.

20. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    903
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +117 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Според мен цялата тема е за триене.