1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Изкачане на маси ?

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от elkyfan2, 31 януари 2011.

1. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте Гриндери

Искам да ви попитам тези които играят в онгаме...
    Има ли начин на лап топа ( малък дисплей 14 майче ) като пусна примерно 10 маси снг, да ги сложа една върху друга и да не изчкачат масите докуто не взема решение на едната и после следващата а не да ми изчкачат на кyп всичките на които не съм взел решение а да изчакват и да излзят по ред.....от опциите някъде оправя ли се? защото в момента ми изкачат всички и докуто цукнеш едната тя се сменила с друга и става мазало ............................... несъм добре в обесненията надявам се да сте ме разбрали... мерси предварително...

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    В клиента - settings - pop table on action - махаш тикчето.

3. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    thanks very much

4. SniXz

SniXz
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    imam sushtiq problem v B2B. Rovih se iz menuto na client-a, nishto ne namiram. Help plz :)

5. darkNhot

darkNhot
    Expand Collapse
    Banned

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    za B2B ne znam dali ima nqkude takava opciq,az izpolzvam Autohotkey (izkacha ti samo masata vurho koqto e mishkata i ne e bash sushtoto no pomaga do izvestna stepen) i trudno shte igraesh na poveche ot 10masi

Ako nqkoi znae neshto drugo po vuprosa da kaje :?

6. sickela

sickela
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За B2B клиентът е писан на джава и има дисасемблери за джава, оттам може да се премахне,редовете код се намират доста лесно(използват стандартната джава функция за целта), и да се пуска както се пускат модове за другите зали. Обаче самото компилиране обратно и модване ми е извън компетенцията, ако някой потърси ще намери точния човек да го напише ;)

Сподели страницата