1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Изгоряло зарядно лаптоп?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от ceno83, 13 декември 2011.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Оставих си вчера както обикновенно лаптопа на зарядно и батерия и сутрина се беше изкл'чил. Пускам го - работи, но само на батерията която държи 30 минути понеже не съм я махал през годините. Та въпроса ми е как да разбера дали съм за ново зарядно и има ли по лош вариант за нещо изгоряло вътре в лаптопа при положение че си работи перфе с интегрираната батерия.

п.с Зарядното като е вкл'чено издава цъкащ звук цък цък цък ... много бързо - все едно обезвреждам бомбата на ЦС :)

п.с2 нямам друго такова зарядно за да пробвам дали работи него.

п.с3 някой ако има за продаване зарядно за тошиба сателит да пише :)

2. Desis

Desis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И мойто както си работеше изгоря на Дела, щом ти зарежда всичко и си работи, наи-вероятно е от зарядното. Az si poru4ah ot laptop.bg za Dell

3. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако цъка много бързо и с дефюзал ще ти е трудно да го обезвредиш, get out of there it's gonna blow!

4. Sasor1

Sasor1
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    34
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    От зарядното е и най-верояно може да се поправи доста по-евтино отколкото да купиш ново. Имах същия проблем и дадох зарядното на поправка, оправиха го за няколко часа и оттогава не съм имал проблеми с него.

5. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз имах същия проблем само без цъкането с моя Тош Сат. Носих го на ремонт и проблема бе в зарядното, но си спомням че цената за ремонта беше близка до цена на ново зарядно. Иди в някой магазин и пробвай дали ще започне да се зарежда.

6. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Продават и универсални зарядни и бяха някви евтини (щото са китайски, а не са оригинални)

7. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    казаха ми в никакъв случай ако ще купувам да не е китайско понеже раазликата е 10% а горят като крушки на по 2-3 месеца :) Чудя се къде да го нося моето - мултирама :? Ако някой знае къде в София могат да го поправят или да кажат със сигурност какво му е да сподели :)

Сподели страницата