1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Избор на зала

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от rudolfinho, 25 септември 2010.

1. rudolfinho

rudolfinho
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет!

Искам да ви попитам,коя според вас покер зала е най подходяща за МТТ турнири с 10-20 долара вход от тези които предлага Gridners.

2. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравей, ето моят опит с турнирите в някои зали -

Pokerstars, Full Tilt - много турнири, по всяко време, добра структура(много хора ги играят и почти никога няма overlay) - иделни ако нямаш против big field tourneys

Pokerhost- малко турнири, малко хора ги играят и има overlay на гарантираните често, често не са в удобни за европейците часове - ако те кефят турнири с по малко хора

Унибет/Ладброукс/Балканбет- добри турнири, в удобни часове, структурата на повечето също е добра. Няма overlay в повечето случаи. Няма толкова големи маси от хора както покерстарс и ФТП.

В другите зали нямам опит. Бих се спрял на прима+FTP/stars, ако тепърва градиш банка може да почнеш от Pokerhost, мисля че турнирите с по-малко хора са по-добрия вариант за градене на банка тъй като имат по-малко вариация от тези с маса хора.

3. hideNseek

hideNseek
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Заглавието "Избор на зала" ми се стори подходящо, за да си задам и аз въпроса и да не съм оффтопик :) ...

Идеята ми е да обясните, коя зала е най-изгодна за най-ниските нива (4NL), къде се калкулира RB, независимо, че си в трета глуха дивизия :) ?

4. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    PokerHost (Merge), AdamevePoker (Cake), Club4aces (b2b) май това са най-добрите опции за микро нивата. И трите зали имат рейкбек 30-35% без значение колко рейкваш, имат и депозит бонуси които се чистят на малки части

5. hideNseek

hideNseek
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря за бързия и конкретен отговор :)
    Къде е най-добър трафика и къде е най-удобно да се играе на 6 маси :) ? (софтуерно погледнато).

6. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    az bih se vpil v merge, vypreki 4e tam trafika sig e nai-malyk ot 3te izbroeni, b2b sym go za4erknal ot poker kartata otdavna, a v cake nqma da moje da polzvash hud.

7. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    не е толкова зле merge, 9 маси си цъкам без проблеми почти по всяко време на денонощието

8. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    б2б,мерге,офсайдбет,прима - трафик има навсякъде. Софтуерно погледнато - зависи от човека. За момента бих ти препоръчал на първо място мерге, след това мисля че всичко е на едно ниво за ниските нива.
    Относно турнирите най-доброто което може да направиш ако играеш сериозно турнири е да играеш на 2-3 места едновременно и да си подбираш турнирите. Микс от - офсайдбет,балканбет и б2б(или парадайс покер ) мисля че ще ти осигури достатъчно турнири.

Сподели страницата