1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Избор на зала!

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Spendthrift, 24 юни 2010.

1. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте!
    Да кажа първо няколко думи за себе си. Играя покер можеби от около 2год. но понеже до сега не съм играл сериозно имам най много година игра. Моята покер кариера се разви доста странно ако мога да я нарека кариера де :) Обратно на всички правила аз почнах от доста високи нива и постепенно осъзнавайки че не ми е мястото там слизах. Почнах с турнири и незнайно как спечелих един и взех 800$ изтеглих си около 700, другите разбира се ги профуках на 20нл. После реших пак да депозирам и във сайта във който играех имаше турнир само за българи с награда 10000$(не знам дали имам право да казвам името на залата) и отново незнайно как станах 2-и и взех почти 2000$, отново си оставих само около 100$ за игра и тях профуках. Никога не бях за замислял да си оставя пари за банка. След това отново имах няколко печалби по 300$ по 200$ и отново теглих почти всичко и си го харчех де, но за банка така и не помислих. Играех всичко от нл4 до нл50. Скоро след като си изхарчих всички пари спечелени от покер реших отново да пробвам но този път само кеш и да качвам постепенно. Е да ама не. Депозирах малки суми с надеждата да ги удвая и утроя но не ставаше. Минах през доста зали и пак нямах успех.
    От известно време съм член на форума на Grinders и след като изчетох почти целия форум открих АМЕРИКА :) Също така през последните няколко седмици само чета материали и гледам клипове. Разбрах че основният проблем поне при мен е лош банкрол. Когато не мисля за парите имам доста добри резултати, но взема ли да мисля само за пари УЖАСТ, нулирам си банката за отрицателно време.
    Ако може да ми помогнете със избора на зала, искам да депозирам през вас понеже имате доста хубави оферти.
    Спрял съм се на 3 зали.
    - Offsidebet Poker
    - Betsafe
    - Unibet Poker
    За сега мисля да депозирам около 100$ и най вероятно ще почна от най ниското ниво. Ако може да кажете коя е най добрия избор, спрямо рейкбек и така нататък. През последния месец играех във Фултилт но не мисля да играя скоро там.

Последна редакция: 24 юни 2010
  2. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Извинявам се за правописните грешки :) май са доста!

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Основните разлики в трите зали:
    Офсайдбет - 6 макс игра в различни валути($, Евро, Паундове), най-много трафик от трите.
    БетСейф - 5 макс игра в долари, достатъчно трафик и слаби играчи
    Унибет - 6макс игра в Евро(и банкрола ти е в евро), по-малко трафик предимно слаби играчи.

Тъй като ще депозираш 100$ те съветвам да се насочиш към офсайд за начало тъй като там има нива 0.01/0.02 и 0.02/0.05, които те съветвам да играеш предимно докато не натрупаш над 200$ банка. След това ако играта ти допадне можеш да си останеш там, ако не вече ще имап опции за местене:).

4. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерсси за бързия отговор. А да попитам къде мога да си следя Checkpoints-а за VIP Checkpoints Race. И ако може да погледнете дали съм се регистрирал през вас, username във офсайд е "STonkov". Дано не съм объркал нещо.

5. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А и още нещо ако мога да попитам, дано не съм нахален вече :)
    Важи ли още офертата "Bankroll Boost до $25" във офсайд. Ако депозирам 100$ да получа моментално 10$.

6. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти и от мен, за checkpoints може да си следиш сам с холдем мениджър, като е добре да ъпдейтваш често използваните курсове за валутите. Ще помислим и за други варианти, за да е по-удобно

7. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
  8. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Може ли само да погледнете дали съм се регистрирал през вас, username-а ми във офсайд е "STonkov".

9. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Писах и мейл но никой не ми отговаря. Не може ли да погледнете, дали съм се регистрирал през вас.. Питам понеже първо свалих офсайд през друг сайт, и после ми хареса вашата оферта, може нещо да се е объркало. Изтрих си бисквитките преди да изтегля от фас софта.

10. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти, тази вечер имаше възможност да проверим, през нас си, всичко е наред :)

11. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси, офсайд ще е залата. Ще депозирам, дано да ми хареса играта там. До сега не съм играл в тази мрежа.

12. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    съгласен на макс :)

13. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Как мога да си запаметя хандхисторито във офсайд на компа да ми излиза във .txt формат, понеже в момента мисля че е в .xls формат. За момента не ползвам ХЕМ или ПТ мисля да пробвам за сега без тях поради мои съображения. И искам просто да си разглеждам хисторито. Излизат ми само локално във лобито на офсайд но искам да си ги сваля на компа.

14. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Формата в който ми се запаметяват във момента е XML document, и във файла няма почти никакво инфо за ръката.

15. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    PT3 free trial ili HEM free trial :) better

16. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    всичкото инфо го има w XML, просто трябва да четеш Matrix-ски.

17. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Още едно въпросче ми изникна за офсайд :)
    Да попитам ако направя примерно 3000 чекпойнтс няма да получа пари. Питам понеже във ролбек офертата на офсайд, ако направя да кажем 2000т за месец ще получа около 25$(може и да се бъркам но мисля че е така). И ако може да ми кажете долу горе на колко ОПП(офсайд точки) се равнява 1 чек пойнтс точка. Може и да е приблезително, просто нямам програма за отчитане на рейк и си нямам наидея колко точки правя. А ОПП точките мога да ги следя и тако горе долу да си смятам чекпойнтс точките. Предполагам, не обеден съм че офертата със чекпойтс е по добра от тази на офсайд, но просто не знам как се движа за месеца и така ми е малко странно. Примерно ако накрая на месеца имам около 3500 точки може да се понапъна да не спа една вечер но да ги направя 4000 :)

18. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти, в Offsidebet вече може да си следиш много точно рейка на сайта им, дори разбито по дни и видове игра. Влизаш в сайта им с акаунта си и отиваш на моята сметка, покер статистики, нещо такова. Ще гледам да добавя инструкции за това в офертата.

Иначе да, за 3000 точки няма да получиш нищо от чекпойнта, но това са 150$ рейк за които със сигурност ще вземеш нещо от рейк класацията. Май точно два пъти по ~12$, нещо такова според това как е играта в съответния месец.

Разбира се има и сценарии, при които някой с много малко рейк за месеца би закачил повече ако е на ролбек офертата, но приоритатът ни беше да получим от Offsidebet най-добрата оферта за играчи, които играят редовно. Ако правиш дори малко повечко рейк разликата е голяма в полза на нашата оферта :)

19. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря ти за бързия отговор. Много яко са го измислили във офсайд. Ще гледам да цъкам повечко пък дано да успея да се уредя с някоя награда.

20. JusTCrAzY

JusTCrAzY
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    30
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    сменил съм почти всички покер зали, най-добре за мен е в full tilt, играеш само HU SNG rush poker и MTT, доста слаби играчи има и много голям трафик и винаги можеш да играеш това което искаш. Cash маса да играеш не ми допада, даже хич...

Сподели страницата