1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Избор на TV

Дискусия в 'Общи приказки' започната от kyoMIS, 29 ноември 2010.

1. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте момчета. Забелязвам, че във форума има компетентни лица относно технологиите, затова реших да драсна тук. Решил съм за празниците да си поднеса за подарък 32" TV. Некомпетентен съм и нямам представа какви да са критериите ми при избора му. Не знам каква е разликата между LED и LCD TV. Кои характеристики са важни и кои не? Искам да е 32", да не е 3D, картината да е перфектна, за звук чак толкова не държа. Ще гледам главно мачове събота и неделя на него. Ще го закупя най-вероятно от някоя голяма верига (не интернет), цена max 1300 - 1500 лв. Бладодаря ви за отделеното време.

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Имаше такава тема

3. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
  4. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Вчера взех е тва LCD:
    http://www.technomarket.bg/products/09070232/sony-kdl-32bx400aep
    И аз не ги разбирах,но хората до които се допитах ми казаха задължително да е FULL HD и да има всички тия DVB-T/DVB-C тунери.От марките ми препоръчха Sony или Panasonic.Също така питай на място дали изкарва субс ако се пусне филм през флашка,защото някой модели като тоя горе,изкарват букви единствено ако се пусне с HDMI кабел през PC.И последно за гаранцията,в момента има някаква промоция в Техномаркет и Технополис,ако купиш до края на годината,на повечето модели им удължават гаранцията от 2 на 5 години.

5. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ty boys. Ще прегледам и темата, а другата седмица мисля на място да видя има ли визуална разлика между full HD LCD и full HD LED, както и тунери, субс и дупки за кабели и памети и ще преценя.

6. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Ако не ви е ясен някой конкретен параметър - питайте. Ще гледам да обясня до колкото мога. Все пак нали трябва да си ползвам дипломата :p

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    За перфектната ТВ картина, ще трябва да се бръкнеш с още 2 бона за сателитна система. За съжаление нещата са свързани, може да си вземеш най якия телевизор и пак няма да гледаш качествена ТВ картина, защото всичките DTH и DVB-C оператори в България с тяхното оборудване са много шит !

Сподели страницата