1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Избор на смартфон и интернет доставчик.

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от chadelman, 12 май 2016.

1. chadelman

chadelman
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте.
    Предстои ми подновяване на договора ми с м-тел (с опция да го сменя с прехвърляне на номера към друг оператор).
    Харесал съм си Хуауей П8 Лайт, като телефон с бърз 8ядрен процесор и доста памет.
    Въпросите са ми два:
    Става ли телефона за примерно 1-2 зали игра (едновременно примерно по 1-2 маси на зала).
    Основно направих банка в Триобет, но играя и Старс-а, АМР, като пускам и БетСейф от вчера.
    С интернет от Мтел, ще имам ли проблем да играя в някоя от тези зали?
    Харесал съм си план с 1500МБ на макс трафик, това ще ми е достатъчно ли, ако играя по час два на ден от телефона?
    Ако трябва ще сменя оператора или и аз незнам, но войната за техника в къщи стана ожесточена и само телефон, ще ме спаси да си играя свободно.

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Само баламурниците плащат най-скъпарските планове на Ментел, а ти дека си тръгнал с 1500мб, всеки вече говори по вайбър и по скайп, където и качеството на разговора е по добро и като браузнеш тук там и отидоха. Ето ти офертата -
    Промоции - Мобилни услуги - VIVACOM - SMART за 17.99 лв. на месец

Покажи ми ти за 18лв. какво може да получиш от Ментел ?
    Ето ти и на Теленор интернета, но на двойна цена -

http://www.telenor.bg/bg/private/plan/view/nonstop-3099-24

3. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Аз съм на план от Мтел - 3gb интернет, 2000 минути към всички с прехвърляне от предния месец (брой ги 4000, практически неограничени) и 60 минути международни разговори, вкл. към мобилни номера...за 16 лева. Беше брутална промоция, лятото очаквам да пуснат подобни покрай 4G войната, така че който ще сменя план, по-добре да поизчака малко. Явно Vivacom атакуват първи.

• Like Like x 1
  4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Телефоните през оператор са супер надценени. Повечето не си заслужават, освен ако не си на някой скъп месечен план.

P8 lite е добър като характеристики, но гледам че е 320 или 350лв. Xiaomi Redmi 3 Pro е 350лв от китай и идва за 1 седмива. Xiaomi Note 3 идва към 400-450 (в зависимост кой модел точно), но той си е доста по-мощен.

Ето сранвние:
    Huawei P8lite vs. Xiaomi Redmi 3 Pro vs. Xiaomi Redmi Note 3 - GSMArena.com

Иначе за игра не бих взел телефон. Според мен таблет ще е по-удачен избор.

Ако мислиш да играеш един и същи турнири в прима - няма да стане.

5. ElkYGrinder

ElkYGrinder
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    434
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:

Да не отварям нова тема. Тези два телефона идват в понеделник от topone. Един остава за мен. Май ще е Mi4c, колебая се още. Един продавам на същата цена + 23 еу(доставката с дхл). И двата са бели, 2/16.

Сподели страницата