1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

избор на покер зала

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Marineca, 21 август 2010.

1. Marineca

Marineca
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте Гриндъри,
    Преди време цъках покер в пропагандата за месец два, но така се стекоха обстоятелствата и спрях, а сега имам супер много свободно време и реших пак да депозирам някой $ и да пробвам да поиграя. Та гледам всички оферти които сайта предлага като между тях има и доста добри и се чудя коя според вас е най-подходяща като за мен - начинаещ с около месец, месец и малко опит ( смисъл знам правилата и съм изчел 10-20 статии които сега препрочитам ). Смятам да играя кеш на ниските нива 5NL или 10NL, все още не съм решил и това е другия въпрос който искам да питам хората с личен опит - на кое ниво е по-добре да се започне 5 или 10 NL. Един приятел който цъка успешно ми каза, че почти нямало разлика между двете, но искам и други мнения. Благодаря предварително.

2. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Използвай съветника...

3. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    братле зависи от нивото ти но ако имаш идея по-добре си почни от 10нл. На 4нл или 5нл както викаш са абсолютни кретени и не е добре. А риби на 10нл не липсват така че скачай на 10нл и в началото играй по-тайт от необходимото, просто да свикнеш ;] и като видиш че почваш да я усещаш играта почвай да ги абюзваш (да ги 3бетваш с чушки, да флоатваш и такиа раоти, но се пак избягвай на 10нл да правиш излишни муувс по-скоро си играй картите и праи $$$)

4. Marineca

Marineca
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за отговорите,

ще съм благодарен ако ми кажеш как да стигна до този съветник, че не го виждам нещо

за коя зала ми говориш ?

5. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  6. Marineca

Marineca
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е там където пише съветник не ми дава да го отворя ... вика форума, че съм нямал права

7. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Мани, със съветника стана много куцо след като сложихме изисквания за личните съобщения (заради спамерите). Ще измислим друга схема а междувременно ако нямате права може да си питате на support@grinders.bg или на скайп briiiz

Сподели страницата