1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

iPoker се завръща с Races до откат в Offsidebet

Дискусия в 'Покер новини' започната от Admin, 25 октомври 2009.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    След няколко седмици проучвания и преговори осъзнахме, че е ужасно трудно да се намери перфектната iPoker/Playtech оферта, особено като се имат предвид забраните за българи в голяма част от скиновете. Кръгът постепенно се сви и напълно еднозначно може да кажем, че най-добрият възможен партньор за нас е Offsidebet Poker.

За разлика от повечето зали които предлагаме, онлайн частта на Offsidebet е доста млада, основана и ръководена от хора, които преди това са работили в други компании от бранша като Sportingbet и Bodog.

Самата оферта отново е договорена от DIDI8, на когото дължим уникалните условия в Унибет, Ладброукс и Покерхост. Стандартната оферта на Offsidebet е напълно прекроена, най-вече за да бъдат равнопоставени heads up играчите. 30% Rollback бонусите на Offside са заменени с чекпойнт рейс, от който всички ще останат доволни.

Втората основна съставна са нашите патентовани Teamwork Rake Races :). Това са двуседмични рейк класации, в които има един гарантиран награден фонд, и два по-големи наградни фонда които могат да заместят гарантирания, ако играчите през нашата оферта постигнат определен сбор от fpp точки.

Първото издание ще започне на 1-ви ноември, като за две седмици при напълно нова оферта, без да имаме записани играчи гарантираме $750 награден фонд с 15 платени места. При достигане на сбор от 125 000 fpp в рамките на тези две седмици, вместо $750 наградният фонд ще бъде $1000 с 18 места, а при достигане на границата от 155 000 fpp - $1250 с 20 места. Под 155 000 fpp имаме предвид сбора от точките на всички играчи, играещи през код grinders.

Всеки следващ рейс ще бъде адаптиран спрямо показаните резултати в предишния, така че никога няма да се получи изоставане на наградите. За тези, които са запознати с предишната ни оферта (Propaganda Poker), можем да кажем, че в новата рейк рейсът ще носи средно двойно по-голямо възнаграждение за същото количество игра и ще бъде разтеглен върху много повече играчи.

И сега още една изненада - през ноември в Offsidebet ще се повтори промоцията от май месец в Propaganda - всеки, който направи повече рейк от мен, Breeze, ще получи в края на месеца $50. Освен това, обещавам да напиша стихотворение с по един куплет посветен на всеки, който грайндне повече от мен. Дано не стане епопея. Този път изключен от промоцията е DIDI8. Така че, ако тайно мечтаете да ме разорите и опозорите, сега е моментът!

Разгледайте офертата: iPoker - Offsidebet Poker

При неясноти и каквито и да е въпроси може да ни запитате на support@grinders.bg (особено ако сте голям рейкър, питайте ни непременно! :) )

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Опаааа, изненада!:)

3. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    ех мамка му ! искам си 50 долара !

4. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аз съм се впил вече, мммм

5. 3ears

3ears
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хахахахаха :D good job!

6. AngelStoev

AngelStoev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    офертата важи...доста

7. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Чекпоинта изглежда доста справедлив спрямо ХУ играчите където нормалните Ипокер оферти се базират не на рейк както е в случая, а на ФПП, а за рейк състеанията мога да кажа само: Колкото повече толкова повече :):):) Браво сигурен съм че офертата ще се развие ...

8. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    "Освен това, обещавам да напиша стихотворение с по един куплет посветен на всеки, който грайндне повече от мен."
    Бриз се раздаде, а инъче офертат ми звучи доста примамливо а и като гледах последният лиик от Юли останах с впечатление, че на 100нл има доста риба - сигурен съм, че и по другите нива е така.
    Успех на всички по масите :)

9. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Доста риба !??!... то направо бъка...5та въдица сменям ...чупят се като се накачулят по 5 200бб риби :)
    Офертата е много добра ...ако не бях такъв рол нит щях да си преместя половината банка там :) хахаха

10. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Ако тая мрежа е направят с маси в евро, всички други за мен отиват в историята.
    Амин !

11. offsidebet

offsidebet
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами то има и евро маси, но са много малко

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Сигурно пак са ги пускали пробно, като първия път за 1 ден. Това все пак са някакви признаци, че може и да направят тази крачка в правилната посока защото играят главно европейци, а те с тоя умрял долар, тва $1.31 за лев = ТИЛТ :eek:
    Дано скоро направят софтуера да има тайм банк и Auto Top-Up, което доста ще улесни играта на много маси. С модовете на Breeze за йпокер играта там е истинско удоволствие, но без тях си е равно садо-мазо !

13. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Въпросът е по скоро да направят покер банката в евро. Масите и да са в долари няма значение - важно е рола да е в евра!:)

14. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Еми това за евро рол е лесно - прсто прехвърляш от и към спортбука на всяка сесия и си готов. ;)

15. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Именно това ме дразни - да го направят да може да се избира в ЕУ или в $ и ще е перфектно:).

Сподели страницата