1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

iPoker с нов софтуер и дали може да се прави mod за него ?

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Hristo82, 19 февруари 2016.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    iPoker се изсраха точно когато не трябва и ми убиха перфектният мод с който играта беше лека и комфортна. Нищо, че ринго генератора не спира да блудства с мен, но всички замесени един ден ще горят в Ада бавно и мъчително !

Сега главата ме боли докато играя, на тея шарени маси и с тези гадни карти. Да можех поне картите да си сменя щеше да е добре. Никой обаче още не е направил мод за новият софт като проверих в гугъл, няма и платени такива. Въобще този софтуер подлежи ли на мод, гледам че файловете са тип jpeg и png ?

Tака на една маса може да изглежда, че е добре, но отворят ли се много маси става зле, картите дразнят и натоварват, гърбовете също много дразнят с тези изпъкващи ярки надписи. Масите не са в един цвят като на мода. Някой глупак пък решил да слага черен фон под цифрите. Естествено много по-добре е от предният им дизайн, но въобще не може да се мери с мода на Брийза. А какво им пречи да направят по хубави цветни карти и колкото повече опции и теми толкова по добре.

Табелките също много дразнят окото с този наситен черен цвят и искрящите бели надписи, сега може да не го усещате, но след повече взиране очите се изморяват и натоварват много. Комфорта е много важен в тази работа. Табелките трябваше да са постоянно нещо, като на изгледа при фолд, няма го дразнещият черен цвят и надписа да е една идея по светъл, но не и като при наситено черните табелки, и гърбовете и картите ако се сменят, ще стане много добре.

Дилър бутона са го направили голям колкото чипа на блайндовете и това дразни.
    Естествено с цел или по скоро опит за защита на депозиращите махнаха уейтинг листата, но един ден всички виновни ще горят в Ада.

101.jpg
    102.jpg 103.jpg 104.jpg

2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Ако това са снимки от новият софтуер и той ти пречи, значи не си играл достатчно в други зали :D

3. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    мен пък ме кефи новият софтуер, само да разбера как да си подкарам хъд-а ще е иделка

4. kurukshetra

kurukshetra
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +27 / 0 / -6
    Покер ръце:
    "...Ще поразя с нечувана мъст и буен гняв всеки, който се опита да трови и мори брата ми Hristo82. Тогава ще познаете, че аз съм вашия Бог - когато стоваря възмездието си върху вас!"
    Йезекил 25:17

• Like Like x 1
  5. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Вярно в сравнение с други зали този е много добре, но като е свикнал човек на едно и после е нужно време на адаптация. Вече почвам да свиквам, но моднатите карти са голяма загуба. Първия ден беше най-тежко, защото няма време за адаптация на малко маси и се отварят максимума и за това болеше и главата.

Много прилича като този на грузинската евробет, звука ми изчезва след време от начало на сесията.
    На няколко пъти ми блокира и трябваше да се зарежда отново покера и да се логвам и то по време на важни ръце, но виновните ще си платят, за всички страдания които ми причиниха ..

6. bluff2much

bluff2much
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1 за ъпгрейдване на мода на Breeze за новия софт. Бих платил дори да се направи.

7. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    353
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    iPoker още ли са с оня шибан метод за рейк калкулация?

8. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    http://pnimg.net/w/articles-attachments/0/56f/033ebd103d.png

Йпокера са най-алчни, след нова година вдигнаха рейка тихомълком, но един ден всички ще отговарят пред всевишния ! И не играйте 6 холдем, този покер е създаден по поръчка на същите тея алчни същества, искат да лапкат повече рейк/час и рибата е безсмъртна на 6 холдема. Това е като омаха само, че с 2 карти !

На новия софт вече му свикнах, само едни хубави карти да имаше ама няма.

9. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Тихомълком ?
    Оповестиха си го хората. Рейка е дигнат от 100нл нагоре, удря най-много 100нл играчите. Малко е нелепо, защото на 50 е 9бб/100, а на 100 е 10бб/100 ... под 100 рейка не е променен, където предполагам, че играеш

Сподели страницата