1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Интернет в Бургас

Дискусия в 'Общи приказки' започната от djikaban, 5 януари 2015.

1. djikaban

djikaban
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    54
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Моля за съвет, кой е най-адекватния интернет за Бургас (кв.Победа). Разгледах в нета и най-много положителни коментари имаше за бургаснет, а и те имат предплатена опция (без договори) което ме устройва идеално.

2. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм на Мегалан (Мтел фактически) и съм доволен. 1-2 спирания на година, все много краткотрайни. Преди тях бях на Комнет. Също сравнителни добри.
    Преди доста години бях на СКАТ, но положението при тях беше трагично. Може и да са се поправили за толкова време, но не бих рискувал с тях.
    DigiCom стават, а Unacs са зле доколкото чувам от приятели.
    Бургаснет не съм ги ползвал и не се сещам за приятели на тях, за да напиша някакъв отзив.

3. djikaban

djikaban
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    54
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    V pobeda nqmat pokritie megalan

4. ROSSI

ROSSI
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    249
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Аз имам един познат от Бургас, нета който ползва му позволява достъп до уж всички забранени свързани с хазарта сайтове. Без да ползва някакви допълнителни джаджи, схеми, приложения или каквото и да било от сорта. Е такова животно не бех видил до сега в България.....

5. katera4a

katera4a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    23
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм със Ситинет от няколко години и съм много доволен . Имат денонощен съпорт и аварийна група . Още един плюс е че не те обвързват с договор .Месец за месец . Вече са част от Скат , но все още предлагат услугите си отделно . Може да погледнеш и оптиката на Виваком . Успех .

Сподели страницата