1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

имаше една тема за загубите?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от roadrunner, 28 септември 2009.

1. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не вярвах, че на мен може да се случи, да загубя 12 би за 4 дни ,всеки ден започваше с един два бет бийта- например КК срещу АJo, първа карта К на флопа, супер си викам, и след това QxTx и айде вземи тоя стек
    ей такива поне по 1 за начало и след това знам, че не требва да колвам и не мога,
    и почти излезнах на началните си депозирани пари,
    не вярвам, че го пиша това, винаги съм си мислел, че не може да се изпусна толкова, нооооооооооооо- сега се наказвам слизам да играя 4 нл, дано не си бъстна акаунта

2. IliyanIliev

IliyanIliev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    даи си почивка поне 1-2 дена да се поуспокоиш от загубата ;)

3. kraev1983

kraev1983
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    143
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    и на мен ми се е случвало преди и си мислех че е от софта обаче при мен специално си беше тилт и като го осъзнах ми тръгна играта :)

4. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    и при мен си е тилт, и то го знам, още докато играя, и не можех да се спра, но като си стигнех стоп лоса за деня и ставах

5. alex4409

alex4409
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    298
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +81 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Щом още не се е случило най- лошото си добре, а именно да се качиш да избиваш на горните нива :D

Сподели страницата