1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Имам голям проблем с ПКР

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от N3v3r, 14 август 2015.

1. N3v3r

N3v3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Днес в ПКР ми затвориха акаунта а миналата седмица бях на финална маса на 50k GTD Mission possible и се бъгна софтуера при 6 човека след което прекратиха турнира и обявиха че в неделя на 16.08.2015 ще се доиграва а до вчера можех да си се логвам и днес пробвам и ми затвориха акаунта, а съм им бил редовен играч преди време .

Пише ми като се мъча да се логна " This account is suspended. Please contact customer services."

Аз немога да повярвам че може за това че съм на финалната маса и сме 6 човека и ми блокирват акаунта зада не играя в турнира и дане им взема наградите друго логично обяснение нямам !!!!

Моля ако някои може да ми помогне да пише

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,731
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +432 / 10 / -17
    Покер ръце:
    А ти писа ли им да разбереш какво става? Някак си да пишеш тук преди да им пишеш на тях не виждам смисъл.

3. N3v3r

N3v3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Писах им с e-mail изписа ми че ще имам отговор до 48 часа турнира е след 47 часа лайв чата им е изключен също за първи път ми се случва да нямам и лайв чат за това пиша във форума иначе небих търсил помощ ако можех да се свържа с тях по някакъв начин .
    Много интересно съвпадение на блокирване на акаунта ми 2 дни преди турнира неможеха ли като депозирах последния път преди месец да ми го блокират и да се уточнят нещата а точно сега това ми е странното от 2010 мисля имам акаунт там и съм нямал проблеми до днес

4. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Преди време имах "интересна" случка /не помня вече коя зала беше/... че я пробвай да ресетнеш компа ако не си го изключвал от вчера.

5. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Нямат ли телефон да се свържеш по него?

6. N3v3r

N3v3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Успях да се свържа с лайв чата им по някакъв много странен начин и в момента разговарям с един от съпортите до няколко миниту ще имам някакво решение на проблема и ще пиша пак .
    Благодаря за помоща която ми оказахте момчета рядко пиша по форумите основно ги чета . Но в Grinders винаги човека получава помощ светкавично Благодаря отново !!!

7. N3v3r

N3v3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Проблемът е дошъл от там че несъм бил отговрил на някакъв e-mail съпорта ми отговори така "I would like to inform that we have suspended the account as you haven't replied back to the last email we have sent you about the 50,000 Mission Possible Final. It was simply done to ensure player made it to the final table in time with the chance to win the $10,000 still up for grabs."
    И в момента ми каза че ще съобщи на мениджъра да ми отвори акаунта мисля че проблема е решен :) Благодаря отново за помоща момчета успех по масите ви пожелавам и да ги обирате донковете ..

П.С Акаунта ми е отворен отново влязох в момента
    Case Closed :) Благополучно

8. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    ГЛ.

9. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    84
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    в крайна сметка ще я играете ли тая финална маса , какво стана? май с теб си лафихме като заби турнира

10. N3v3r

N3v3r
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да оправиха ми акаунта ще го играя :) може с няколко момчета си лафих бг-та едното беше доста вулгарно някакъв хеитър

Сподели страницата