1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Има ли организация (арбитраж) за покера, подобна на IBAS за букмейкърите !

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Hristo82, 10 октомври 2018.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,703
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +786 / 34 / -124
    Покер ръце:
    Трябва ми спешно, който знае дали има такава организация в която да членуват покер залите и да решава спорове между клиента и залата ?

От случаите които знам по различни зали и покерстарс с прецакани клиенти, не съм чул да има такава организация, но все пак да питам. Дали има някаква организация, която разглежда жалби, все пак трябва някой да ги контролира.

Иначе ако залата е лицензирана и има проблем, предполагам може да сезираме "КЗП", но тъй като това е специфична дейност и те нямат опит с това, а нямат достъп до информацията, въобще не знам как биха могли да вземат отношение.

Още преди някой да се е обадил, да знае, че въобще не става въпрос за нещо които го има в техните правила и ги защитава !

2. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,455
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +801 / 10 / -26
    Покер ръце:
    Не знам за подобна организация.
    Според мен, както и във всички други области, е редно да се сигнализира регулатора в съответната държава.
    Ако е нарушаване от тяхна страна на собствените им правила - консултация с адвокат и заплашване с регулатор.
    Ако е нещо, което не е включено в техните правила - според мен се гледа като цяло законодателството в страната, в която е лицензиран/регистриран операторът.
    Ако не е зала с лиценз в България - няма смисъл да сезираш който и да било в България.

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,703
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +786 / 34 / -124
    Покер ръце:
    Разбира се, че говорим за лицензирана зала, за другите е ясно. По късно ще изтрия тема, няма да е нужна повече. Ако има разумни хора насреща няма да се стигне до арбитражи.

Сподели страницата