1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Идея - Пълна сесия + обстоен анализ и теория

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от TheSpirit, 6 януари 2014.

1. TheSpirit

TheSpirit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

От няколко дни ми се върти идея, която евентуално може да изпълня като се прибера в България при достатъчен интерес. Искам да запиша цяла моя покер сесия (7-8-9 часа), да я разбия на части и да направя обстоен анализ, като включа и теоретични части за отделните компоненти на играта. Би трябвало да се получат между 15 и 20 часа материал за гледане, което си е един пълен курс на обучение по МТТ. Ще бъдете сигурни, че нищо не крия от вас, защото все пак играя лайв, а и ще обяснявам всичко подробно.

Идеята е да се продава този пакет на всеки желаещ на определена цена, която според желаещите би варирала, но по всяка вероятност ще е около 300-400 евро. В цената мисля да включа и 1 час с мен за отговаряне на въпроси относно материала. Смятам че подобна цена е изключително добра и би се върнала многократно на всеки закупил пакета. И все пак ако няма достатъчно желаещи едва ли ще се хвана с подобна задача...

Споделете как ви звучи..

Благодаря!

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Супер звучи... пусни пребуук на пакета с капаро 10-20% и примерно като събереш 10 човека започни работа. Също така измисли как да не стане варианта в който 3ма го купуват пък го имат 45:)

Последна редакция: 6 януари 2014
  3. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Този вариант няма как да го няма. Затова трябва според мен да избереш колко бройки искаш да продадеш 10,20,30,40 и да чакаш докато се запълни.

4. TheSpirit

TheSpirit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е те пак може да се разберат да го делят, това е ясно, но поне това с капарото ще осигури яснота върху бройката, която ще се плати. Добра идея. Иначе точките след добре звучи на Зографа сигурно значат "тъпак, не го прави" хахахахахах

5. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Идеята ми харесва много. Бих закупил пакета!

6. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    411
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 10 / -6
    Покер ръце:
    Супер идея, много добро хрумване :)

7. JusTCrAzY

JusTCrAzY
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    30
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен цената е много висока и горе долу като цяло поне за мен това е излишно. Турнирната игра е сравнително лесна и почти никога нямаш трудни решения и там късмета играе голяма роля, виж ако направиш нещо подобно за кеш играчите би било много по полезно и заслужаващо си парите :)
    Лично мое мнение, не е нужно да ме храните :)
    П.С Все пак идеята е добра и видеото би било полезно на всички.

Последна редакция: 7 януари 2014
  8. KatoTePochna

KatoTePochna
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дееееба защо нямам късмета на Gus Hansen,Daniel Negreanu и на тия другите късметлии

9. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -6
    Покер ръце:
  10. kidpokerstz

kidpokerstz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    186
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    не ти се иска да имаш късмета на Хансен :) / по скоро съм съгласен с justcrazy

11. KatoTePochna

KatoTePochna
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Бе поне е бил милионер за известно време :D

12. JusTCrAzY

JusTCrAzY
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    30
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    :D

13. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Gus щом ги е загубил тия пари, значи е имал бая...Сега колко са му останали само той си знае. Обаче той шипва доста живи турнири (~10 милиона). + преди и сега е ФуллТилт Про и т.н. Не го мислете както е назад 15 милиона, тая година може е напред 15 :)

14. wsop9999

wsop9999
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +8 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Bace ne zabravqi,4e go ima i drugiq moment s golemite dalgo i debelite problemi,slu4va se i na nai-golemite v bran6a,daje ako iska6 moje da ti pusna edna statiq ot pro poker igra4,koito obqsnqva za kakvo stava vapros i pri 90% ot protata -4e sa gube6ti i s golemi dalgove i debeli problemi,da ne govorim,4e mnozinstvoto ot tqh sa sponsorirani i ne vzemat vsi4ko ot spe4elineti milioni ot turniri ,a dosta po-malko i otdelno pla6tat i debeli danaci,taka 4e ne vsi4ko ,koeto leti se qde :)

P.S. SRY ZA SPAM-A SPIRIT

PS2.Spored men e super dobra ofertata i dori az bih se vazpolzval ot neq,tai kato mislq da mina malko kam tournaments,taka 4e +1 ot men. :)

15. wsop9999

wsop9999
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +8 / 1 / -4
    Покер ръце:
    E bratle,xaxaxaxa.Mega +EV e predlojenieto na Spirita ,az sam go gledal v edin drug sait ,deto be6e trenior i moga da kaja za nego ,4e obqsnqva super dobre i ima super solidna strategiq,koito moje 6te q razbere,koito ne moje,nqma...tova e qsno,no spored men tazi investiciq e absoliutno ni6to v sravnenie s tova ,koeto 6te polu4ite.Az 6te se vazpolzvam ,za vas ne znam :)

16. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    sry и за моя спам не се осетих, че съм в тази тема.
    някой да я почисти

17. TheSpirit

TheSpirit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

МТТ играта може да е по-лесна от кеша, не съм играл 6макс сериозно за да дам мнение. Нека някой кеш играч от сорта на Зографа или Хадес да речем сподели за какви пари би направил нещо подобно за кеш? Така или иначе обаче смятам, че видеата ще са доста +ЕВ поради няколко причини:

1. Ще записвам сесии докато се получи някоя по-интересна, с повече финални маси и интересни ситуации за коментар.
    2. Ще дам всичко от себе си при анализа и няма да претупам нещата.
    3. Не съм някой, който би пазил нещо за себе си само, споделям всичко, което мисля.
    4. Теоретичната част - ще говоря за стратегията си като цяло в отделните фази и в обикновенни ситуации - рейнджове за оупън, 3бет, типове играчи, размер на стаковете и как влияе на играта и т.н.

Ако на някой му се вижда висока цената няма какво да направя - идеята е пакета да е ориентиран към сериозни хора, които наистина искат да подобрят турнирната си игра, играчи на ниски и средни такси било то МТТ или СНГ, които искат да се развиват.

Има още много време докато се прибера, а и идеята е концепция още и ще бъде обмислена :)

18. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен си е оферта както и да го погледнеш. Интересно ми е защо някой мисли, че е скъпо. Реално ще отвориш очите на някой, който от едно кешване ще вземе толкова пари. Че то един шофьорски курс е на тая цена и ти дава в пъти по-малко знания...

19. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    +1
    imo dori e dosta malka sumata pri polojenie che pozvilqvash da se sherva paketa

20. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Вариант е направо да обявиш някаква сума за пускане на видеотата, казват хората кой колко е готов да даде и като се съберат достатъчно за посочената сума се качва на сайта свободно, щото така и така един път като се пусне ще стигне до всеки, който го интересува, по един или друг начин, даже според мен доста по-често по алтернативния. А така ти си получаваш със сигурност парите, на които си уценяваш труда + и останалите печелят.

Сподели страницата