1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Hyper Challenge

Дискусия в 'Общи приказки' започната от wicked, 2 февруари 2014.

1. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте! С един приятел си направихме малък чaлиндж с цел да се мотивираме и да вкараме повечко обем в този иначе толкова малък месец :D Таа условията са да изиграем минумим 3000 турнира като този който е с по-голям ЕВ РОЙ в края на месеца печели известна сума пари + малко излагация :D
    И двамата играем $30 HUSNG hyper turbo в старс. Решихме да отворим една тема тук в която да постваме резултати ежедневно за да можем и двамата да се държим мотивирани.Това е за сега ... надявам се да ви е интересно! :)
    Ето една графика на първите дни от месеца:

2. Dyulgeroff

Dyulgeroff
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    25
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +2 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Не виждам вариант да го загубя това нещо ... :p

3. akssess

akssess
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С колко БИ се качват лимитите в ХУ?

4. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Амии зависи, но вариацията е огромна. Лично аз съм стигал най-много до 70-80би даунсуинг за това според мен е най-добре да имаш около 100 за ниските и 150+ за по-високите лимити.

5. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Бърз ъпдейт. Не съм играл изобщо последните 3 дена понеже ми се развали лаптопът... кофти момент като цяло, но ще наваксам. Иначе както казват всяко зло за добро. Взех си ново лаптопче, което пристигна вчера и съм много хепи :) Само ще ви кажа ако престои да си вземате лаптоп гледайте задължително да е с ИПС матрица ... много голям плюс е ... картината е уникална. Ето и резултатите до момента...
    Моите:

На рибока:

За сега рънва лъки ЕВ, но е въпрос на време да го изям :D

Сподели страницата