1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HUDs HUDs HUDs

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Spitfire, 26 април 2014.

1. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    С залеза на ХЕМ1 съм насилен да сменя към ХЕМ2 ( за съжаление предвид колко е бавен на моето ПС ... ). Осъзнах, че ХУД-а ми от ХЕМ1 далеч не е обещаващ на новия софтуер, а и винаги съм мислил да пусна тема за ХУД-ове. Та идеята ми е да ги споделяме в тази тема, като обясняваме дали и защо използваме статсове, които не много хора ползват ( очевидно, ако има такива ) :)

П.С. На мен лично ми трябва някакъв семпъл ХУД и ако някой не иска да го поства тук, но желае все пак да ми го даде ще съм му благодарен.

2. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +105 / 8 / -2
    Покер ръце:
    И аз до седмица сменям компа + ХЕМ1 с ХЕМ2, като основния плюс за мен ще е доста по-малко време прекарано в писане на бележки, че е доста монотонно занимание и ми убива желанието за игра, та чувствам, че с ХЕМ2 ще вкарвам 2х обем ръце поне :) А и ще мога да играя турнири, без да следя кво стаа на масата и да се чудя тоя рег от БТН с 10% 3бет дали го прави срещу ранна позиция лайт и дали фолдва на 4б ИП или само ООП :). Като си направя ХУД ще ви го пусна.

3. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    е добре де те спират съпорта на ХЕМ1, което не значи, че ще спре да работи веднага ?
    Аз карам с един ъпдейт, от преди 7 месеца

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Вероятно ще спре да работи когато направят ъпдейт в залата която играеш. То зависи и какъв ще е ъпдейта - дали ще засегне HH и т.н.

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    PS и в момента си имат проблем с ХЕМ1 и не импортва от някои маси, тоя проблем се знае от месеци, но от ХЕМ ги боли ....

Сподели страницата