1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Hotkey настройки

Дискусия в 'Общи приказки' започната от RealSot, 20 ноември 2013.

1. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Здравейте, възможно ли е да се направи при натискане на копче от клавиатурата да се изписва определено число. Например натискам 000 от numlock клавиатурата ми и да изписва число което аз искам 0.8 1.1 2.2 и т.н.
    Или ако това не става, поне като се натисне 000 да е като все едно е натисно Ctr+V.

2. TheRocket

TheRocket
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    602
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    http://www.autohotkey.com/ тoва и в 2+2 има готови setup-и, но нямам много време сега. Търси AHK scripts

3. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Значи играх си с програмата, но нищо не мога направа.
    Целта ми е вместо да пиша 2.5х 2.1х и т.н. да натисна едно копче от НУМЛОК клавиатура и да напише определното число, което съм решил. В момента го права като натискам Control+V, но така ми става супер бавно. Някой по запознат с AHK скрип, ако моеж да напише скрипта, би трябвало да е елементарно, но аз какво и да правех не успях.

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    То ставало много лесно това с софта към razer мишката. Нагласих си wheel БТН да е PASTE и сега може си отварям квото си искам :) Как не се бях сетил пффффффф

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако ти трябва за старс има едно АХК скриптче, безплатно - StarsCash се казва доста е полезно

Сподели страницата