1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Holdem Manager Грешка и Dropbox

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от ElemenT, 26 ноември 2009.

1. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Така ... от около месец играя с HM инсталиран е коректно всичко си работеше перфектно до преди 3-4 дена когато ми даде следната грешка: http://img301.imageshack.us/img301/3804/67651795.jpg .Ъпдейтвам редовно, но пак не се оправя.Мисля че е някакъв проблем с по-скоро с postgreSQL.С windows vista enterprise съм.Ако някои е срещал такава грешка нека пише, иначе забарсвам всичко и наново ще инсталирам HM и ще импортвам рацете после. Това е по проблема който имам.И за да не ме обвините в това че пиша само ако имам някакъв проблем ще напиша кратка информация за нещо , което считам че ще е полезно на много играчи.

Използвам HM на два компютъра, тъй като имам възможност да играя и на работа и вкъщи , искам да виждам всички ръце и на двете места вместо да качвам ръцете на флашка или на мейла и след това да ги импортвам (ако съм играл на работа ги импортвам вкъщи или обратното).Намерих един сайт (мисля че не е реклама) www.dropbox.com в който след като се регистрирате ви дават 2GB пространство free ( има и платена версия 50GB и 100GB като се плаща абонамент на месец) .Та там си напрвих папката кадето PostgreSQL да съхранява ръцете.Ръцете се съхраняват както в папка My documents на моя компютър , така и на техния сървър.Така че дори да се случи нещо с мойта машина аз няма да изгубя нито една ръка!И ако играя на работа като се прибера в къщи само импортвам от папката новите ръце и готово - базата се е актуализирала.Някакси прави синхронизация.Това е .. надявам се че съм помогнал на накой :)

Последна редакция: 26 ноември 2009
  2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +359 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Аз такава грешка не съм имал....но провери дали са ти пуснати всички Services ( които са за Посгре-то де)

3. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Спрял ли си User Account Control?

4. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Попадал съм на подобна грешка, но винаги се оправя след рестарт на компа.

5. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    user account control е спрян! konselieri какво имаш предвид под "провери дали са ти пуснати всички Services ( които са за Посгре-то де) "? radotr по принцип като се замисля отдавна не съм го рестартирал , сега ще пробвам :)

Последна редакция: 26 ноември 2009

Сподели страницата