1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HM2 Crash ?!

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от DevilsTime, 22 октомври 2012.

1. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Не знам кво стана, мениджъра ли крашна аз ли нещо го избазиках като влезах и от лаптопа и от компютера, при вас проблем има ли ?!

Иска ми да въведа кея, обаче като там регистер ми дава крешка, че неможе да го направи ?!

2. sss

sss
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    106
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 1 / -0
    Покер ръце:
    и при мен е така

3. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Fack тамън бях регнал близнаците в осмиците, добре че ги отписах, че се чувсвам като инвалид без мениджър :D

4. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Hi,

I am sorry to hear you are having problems registering, we are currently having issues with our server and are working on getting it resolved as soon as possible.

can anyone that got a crash while registering during the downtime Please send your log.txt file from C:\Users\YourName\AppData\Roaming\HoldemManager folder. (XP users will find that in C:\Documents and Settings\YourName\AppData\Roaming\HoldemManager folder.)
    If you have extensions turned off then it may be just called log. Please email the log, directly after you have the issue and before you restart HM2, to pmorny@holdemmanager.net along with a link to the thread or a summary of the issue you’re having.

If you can't see it, turn off the windows option that is hiding that directory. http://faq.holdemmanager.com/questio...es+in+Windows+

Thanks

5. JJS

JJS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    48
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    /off

може ли н1кой да ми каже от къде се оправя часа ? И също така как да си сетна да ми покаже графика само за определен период - например една седмица ?

6. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Графиката от Date Range, a часа аз лично съм си го сменил на компютера, защото мисля, че няма такава опция на мениджъра.

Сподели страницата