1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HEM2 проблем

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Twitchy, 29 юли 2014.

1. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте ! Сложих ССД, преди това запазих database на ХЕМ-а (съответните папки:Config, Database, HM2Archive, notecaddydefinition, запазих и HUD имам даже HEM backup). Инсталирах ХЕМ, импортнах ръцете през Manual Hand Import, импортнах и ХЪД-а. Седнах да играя и статистиките, които излизат са на др играчи, дори и Hero HUD не излиза. Преинсталирах ХЕМ-а още два пъти, като повторих горепосочените стъпки - нищо. После инсталирах ХЕМ отново, но този път не импортнах ръце, единствено импортнах ХЪД-а. Заредих маса и горе в ляво (където е Hero) се показа ник на др играч, след няколко минути от менюто Select Player се показа моят ник. След като смених ника продължих да играя и видях, че ръцете които играя изобщо не се импротват на ХЕМ-а, съответно и ХЪД-ът няма нищо общо с играчите на масата.
    Как да импортна ръцете, които имам? Защо докато играя, ХЕМ-ът не импортва автоматично ръцете ?

Преди да сложа ССД бях с Windows 7, сега съм с Windows 8, ако това има значение.

Последна редакция: 29 юли 2014
  2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +365 / 4 / -8
    Покер ръце:
    До настройки опират нещата. Така без да се видят нещата трудно ще ти се помогне.

3. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    Казаха ми, че може да е 8цата, ще сложа 7ца надявам се да проработи

4. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +365 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ми не е от 8-цата, защото аз направих преход от 7 към 8 с преинсталиране на ХЕМ,запазване на всичко и т.н....

5. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    На site settings там където е Покерстарс пише, "No hands imported with most recent settings" това е един жълт удивителен... Също така като дам "Auto import folder" папката в която се запазват ръцете от покерстарс пак нищо

6. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +365 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Промени папката ,в която Старс съхранява ръцете, и после задай новата папка в Site setup като натиснеш edit .

7. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    оправих го вече, благодаря :)