1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HEM & Windows 8

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Spitfire, 6 септември 2012.

1. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Някой да знае как се подкарва ? То самият датабейз не се инсталира и идея си нямам какво да правя .... fuck postgres, пуснах тема в форума на ХЕМ, но докато я одобрят и отговорят ще мине....

2. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ти за какво въобще си минал на windows 8 :D

3. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Защото е по-бърз, по-добър дизайн и са махнали blue screen-a изцяло :D. Абе определено е по-добър, иначе се оправих, ХЕМ все още не са си оправили инсталационните файлове за Win 8 явно, защото трябваше просто да инсталирам датабейза отделно. Може да изтриете темата или я оставете, ако някой има същия проблем ( 100% ще го има ) в близко време

4. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    И аз се замислях да мина на 8-ца, защото от над година съм изцяло на лаптоп и би трябвало да употребява доста по-малко енергия от 7-цата.

Според мен ще е добре ако имаш време и желание да разясниш, как точно си се оправил с ХЕМ-а, сигурен съм, че съвсем скоро ще има питания по темата.

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    1.Свалете и инсталирайте ХЕМ-а от сайта им, като махнете postgres database-a от инсталацията
    2. Свалете датабейза от тук http://www.enterprisedb.com/products-services-training/pgdownload#windows и го инсталирайте и всичко ще върви. Внимавайте докато инсталирате датабейза паролата и юзърнейма да ги знаете, защото ако не са default ще трябва да ги напишете при пускането на ХЕМ за да създадете датабейз там.

Win 8 е по-бърз от 7цата, не съм сигурен дали ползва по-малко енергия, но е логично да е така. И препоръчвам да инсталирате наново цялата ОС, а не просто да ъпдейтнете от 7 на 8

6. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Благодарско за инфото, скоро може да ми се наложи да го ползвам :)

Сподели страницата