1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HEM турнири и СНГ

Дискусия в 'Diamondbet - Microgaming' започната от DarkAvenger, 25 юли 2011.

1. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

играя си кеш омаха и статистиките ми излизат без проблем и грешка, но в турнирите не искат да ми излизат изобщо. Като дам в Хем Tourney - Hands изиграните ръце са налице, но не искат да ми излизат на масата, докато играя.. Пробвах с тейбъл файндър-а, завличам го до масата, но не се показва нищо и това си е... Някой може ли да помогне, че започнах да се отчайвам, а играта е доста блага - пичове, да откършиш от тех..

2. scared

scared
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    443
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +13 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Отиди на player preferences/Use for и там провери дали си тикнал за турнири всичките неща, и аз преди го имах тоя проблем и така ми се оправи, и съответно пак трябва да си местиш червения квадрат всеки път.

3. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хиляди дяволи... направих го, но пак не искат да се показват статистиките... а ръцете си се импортват и ги има като ръце в Tourney -> Hands...:(

Защо все на мен, трябва да го оправя някак си до 500 000 гарантирани август, че иначе не знам, някой има ли други идеи :(:(

4. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  5. AilqksaN

AilqksaN
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз имах същия проблем. Оправих го като цъкнах "table manager" -> table -> table finder -> select масата с турнира чрез 4ервения курсор.

Пиши ако не става, ще го мислим заедно.

6. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За съжаление не става и с table finder-а, ръцете фигурират и се импортват в Tourney - Hands, но статистиките не щат и не щат да излязат :(

А да разбирам, че ти си поскарал статистиките в ТУРНИРИТЕ, а не в КЕША в DIAMONDBET, така ли, защото и аз си подкарвам кеша без ядове, да не е повсеместен проблемът с турнирите...

Пфуу, ебахти нещастието [​IMG]

7. AilqksaN

AilqksaN
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кеша е автоматично , но за турнирите трябва да си намеря ръчно масите с червения курсор и след това ок и чак тогава ми изкачат. Иначе и аз доста време гледах ръцете само , а худ-а никав го нямаше. Освен да пишеш на hem support, друго не се сещам. Успех, майна.

Сподели страницата