1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HDMI проблем !!! help :)

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от AllMazev, 24 юни 2011.

1. AllMazev

AllMazev
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте , имам проблем с HDMI кабела , нещо не дава както трябва цветовете ( картината е някак бледа и цветовете на са наситени , но докато гледам филм не забелязвам разлика ) . Първо помислих че може да е от настройките на монитора ( телевизора ) или настройките на лаптопа , но забелязъх че когато го ползвам чрез обикновен кабел за монитор няма никакви проблеми . Следователно не би трябвало проблемите да са в настройките , но може и да бъркам :) . Някой да може да помогне ?

2. Desis

Desis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Mislq, 4e nastroikite sa otdelni za vseki vhod. Proveri i ako e taka, napravi su6tite za hdmi, kakvito sa ti za vga vhoda. Ina4e si mislq, 4e moje da e ne6to ot video kartata, proveri dali si s poslednite driveri, i ako ne updatni.
    Potursi v neta, dali nqkoi sus su6tiq model video card kato tvoqta e imal podoben problem, napravi su6toto i s modela na televizora.
    Tova se se6tam, dano da ti e ot pomo6t! :D

3. AllMazev

AllMazev
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    меси ще проверя малко по-късно днес :)

4. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен ми изникна ,че може кабела да ти е много евтин и следователно фалшив .
    Приятел си взе някакъв за 10 лева ли ко беше и май същото бе резултата .Не съм сигурен ,но мисля че добрите струват над 40-50 лева ? . Надявам се да съм ти помогнал

5. AllMazev

AllMazev
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ем кабела го взех от Метро за 25 лв 5 метра нямах база за сравнение когато го взимах ...

6. AllMazev

AllMazev
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Направих няколко опита по метода на изключването и установих , че HDMI кабела работи добре когато монитора е в ниска резулюция и прави проблем когато е в по висока , това ме навежда на мисълта че видео картата нещо не смогва но от друга страна с VGA кабела нямам проблем с високата разолюция . Това ме кара да мисля че проблема може да е в качеството на HDMI кабела , прав ли съм или бъркам някъде ?

Сподели страницата