1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

HAND RACE & RAKE RACE В TIGERGAMING

Дискусия в 'Други покер зали' започната от Admin, 23 септември 2014.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Tigergaming Rake Race
    От 1-ви октомври стартираме 2 нови състезания за играчите през Grinders в Tigergaming:

1. $1500 Grinders Rake Race - ежемесечна рейк класация, чиито награден фонд ще нагаждаме според активността в залата;

2. $500 Grinders Hand Race - отново ежемесечна класация, но за най-много изиграни ръце. Тази класация ще даде възможност на играчите на по-ниските нива да спечелят много добри награди в края на месеца.
    Класациите са отгоре на и без това добрата оферта, която се връзва над 50% с бонусите. За да участвате, не е необходимо записване.

Tigergaming е една от залите, в които нивото на играчите е значително по-ниско от това, с което сте свикнали. Трафикът е основно през нощта и рано сутрин. Ако след събирането в Гърция сте решили да направите експеримент с режима си на спане или сте нощна птица, то това определено е една от залите, която да дабавите.

2. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Една от неодоценените зали в момента.
    Трафика хич не е толкова слаб колкото си мислят хората. Игра има и то достатъчно, като добавим и това, че залата е перфектна за комбиниране с Покерхост ( един и същ софт, игра по едно и също време ), трафика си е чудесен.
    Да не говорим, че за играчи играещи късно през ноща или сутрин до 12, по-добра зала не знам да има.

Преди време се създаде неправилно впечатление, че сделката се е прецакала. Това въобще не е така. Има си рилоуд бонуси равняващи се на 50%. Към това добавяме Гринд при състезанието ни и вече и рейк състезанието.
    60%+ сделка, не е слаба по никакви критерии.

Мнението на играещите в тази зала е едно и също, една от най-слабите игри в момента.

Това е залата която бих препоръчал на всеки който ме пита за зала с добра сделка и слаби играчи.

3. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Трябва да добавя нещо което не е уточнено никъде. Ако изтеглите пари докато имате активен бонус, бонусът се анулира. Имайте го впредвид. Изпатих си наскоро.

4. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    нормално да е така ;)

5. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Да, това е така. Ще го добавим в описанието на сделката.

6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    На мен не ми се струва нормално, в залите с които сме работили досега е било така единствено за инстант бонуси... според мен е неочаквано и трудно за откриване на сайта им, трябва да го отбележим видно в офертата наистина.

Сподели страницата