1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Новина Grinders TV

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от didi8bg, 5 май 2015.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:

GrindersTV ще бъде предаване на покер тематика. То ще бъде насочено както към професионални играчи, така и към нови фенове на покера и любители.

В него ще може да се запознаете с играта на покер, да видите различни хора от покер обществото на Grinders, да гледате анализи и игра на живо, да чуете повече за различните зали, които предлагаме и много други неща.

Както може би се досещате, това е нещо ново за нас, затова не бъдете груби :)

По време на предаването ще може да питате каквото искате в shoutboxa на сайта ни.

Ще разчитаме на вашите мнения и препоръки, за да развием тази идея заедно!

Пишете в коментарите какво искате да видите в предаването.

Последна редакция от модератор: 27 май 2015
    • Like Like x 3
  2. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    461
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Колко ще бъде дължината на предаването ориентировъчно и ще бъде ли разделено на рубрики ?
    Аз бих желал да е нещото от следния род :
    стриймвате да кажем всяка събота от 15 до 03 часа като програмата е нещо от рода :
    1 час предаване за начинаещи в покера където се обясняват основни правила и стратегии за новаци
    1 час предаване с водещ/а ("яко пиче" както христо предложи мисля че ще е + ) на тема животът на на някой грайндър с гост някой топ играч от форума и не само където да обяснява какво прави как живее и вобще квото си иска .
    1 час кеш холдем покер теория за по напреднали - например защитаване вс 3 бет ооп вс регс и подобни (може един водещ може различни гост водещи)
    1 час обзор на седмицата с новини резултати и всякви такива свързани с покер интереснотийки
    1 час някаква друга рубрика (не моем я измисля сега :) )
    и до края на стрйима МТТ лайв сешън с гост водещ или резидент

тва са моите набързо нахвърляни идейки ....

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Здравей,

първото предаване ще бъде малко "free style" - т.е ще има някакъв генерален план за съдържанието, но няма да е супер стриктен сценарии. Ще имаме и гост разбира се, който повечето от вас(даже май всички?) познават. Предаването ще е вероятно около 3 часа дълго(това е отправна точка може и да е по-дълго). Това с "пичето" водещ може да стане, но както сами се сещате, тогава умира покер спецификата и отиваме в графа клюкарник. 5+ часа предаване може да стане само ако имаме МТТ stream на турнир, който стигне дълбоко.

4. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    461
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Ако го разделяте на рубрики може "пичето" да е само в част от цялото предаване където да кажем пускате видео от това как е ходила на гости в Серго да кажем (или пък у нас ) и си стоят на диванчето и си говорят някви покер лайфстайл клюкарийки ... мн ясно че няма да е тематично интересно ама ще привлече куп сеирджийска аудитория според мен.. иначе да точно това ми беше предложението да става по-дълъг стрйима като завършва да кажем с мтт турнир (съндей мил или някой фестивален ако има) докъдето стигне играещия (ако дийпне дийпне ако не дийпне гг и до другата седмица) нещо такова иначе като за първо предаване дори и само с една рубрика и после да награждате пак няма да е зле ...

П.П. Що ли ви споделям идеите я да си намирам "пичето" (ще използвам "водещата" отсега нататък че ми е дискомфортна другата дума)и да ви правя конкуренция :)

ГЛ с начинанието ще е яко "ноу метър уат"!

5. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пичето може да води някаква хелти лайфстайл рубрика :p

• Like Like x 1
  6. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Еми освен аз да се нагърбя с ролята на пичето, друго май не ни остана ! :)

Планираме наистина предаването да е разделено на рубрики. Но мислим да започва от към 8 вечерта.
    Самите рубрики ще добавяме и променяме с развитието на самото предаване.

Както Зозо каза, първия епизод ще е доста фристайл и ще се настройваме.
    След това основно ще разчитаме на обратна връзка от хората във форума !

• Like Like x 1
  7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Играта с МТТ ще е най-добре да е в неделя, то аз мислех да си пусна едно стриимче просто така на СМ, ама дали ще е тая неделя не знам. Уговаряме в момента някое МТТ про да направи подобно нещо:).

• Like Like x 1
  8. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    461
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 2 / -1
    Покер ръце:
    "Еми освен аз да се нагърбя с ролята на пичето, друго май не ни остана ! :)"

Проблем с намирането ли мислиш че има. Ако да , кажи само какво заплащане може да и се уреди и ще се намери веднага :). (Тя ще се самоизбие от донации според мен :) )

9. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    461
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Оф задълбах в тая подтематика пък е тъпо ... ама съм убеден ,че т'ва е ключът към успеха в съвременния свят..

10. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,092
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Съвременния?

• Like Like x 1
  11. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Вярно още сте боси в правенето на телевизия, но нали за това е форума да слушате знаещите и да се учите. Само си настройте честотата на точното радио и слушайте кво ви говори :cool:

Има си значение кой държи микрофона и към каква аудитория е насочено предаването.
    Ако аудиторията е предимно от бгмама форума, тогава и коч репортер ще свърши работа.
    Но ако е насочено към коч аудитория, тогава няма нужда да казвам кое ще бъде най-добре.

Има голяма разлика между това -

И това -

• Dislike Dislike x 3
  12. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    предлагам Histo82 за водещ.

• Funny Funny x 3
    • Like Like x 2
  13. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Благодаря за мъдрото и пропито от опит предложение Христо. Записваме си, слагаме го на стената и почваме да търсим решение.

И все пак ... може да ни наречете старомодни или дори безумни, но обмисляме в предаването да има някакъв смисъл. Та нека да се върнем на предложения за съдържанието му.

• Like Like x 1
  14. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Започвате със седмичните новини и някакъв интересен въпрос със символична награда, която присъждате в края на предаването. Урок за начинаещи. Анализ на интересна ръка, която е публикувана във форума. Интервю с български покер играч, като въпросите могат да се задават предварително във форума и да избирате най-оригиналните. Урок за напреднали.

• Like Like x 1
  15. vlade

vlade
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хората обичат да рейлват играчи, които харесват, а защо и да не сайдбетнат някой лев на тях. Ако се измисли някаква форма на showdowns м/у популярни бг (или бг vs други) играчи и предложите комбинация от отразяване + коментар ще е много силно.

• Like Like x 1
  16. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +51 / 4 / -0
    Покер ръце:
    Моето предложение е, да се свържете с NEXT TV и да договорите някаква малка рубрика в тяхното предаване. Не вярвам да е проблем, ако е, дайте сигнал, може и помогна. Нещо 30 мин да речем покер естество. Вие си направете стийма в туич и си предавайте там, но ще е +ЕВ ако имате някакъв сегмент и в НЕКСТ. Може би там да е по за начинаещи да дръпнете рибата геймъри (както навремето диди, бийст и т.н. ме дръпнаха мен), а пък туич да е по-хард.

Аз лично много ще се дразня ако има през 5 минути "раздават се по 2 карти и 5 Комюнити кардс, целта е да се направи най-добра ръка... блъф е .... най-силната ръка е роял флъш, а най-слабата е .... и т.н. Много ме дразнят тея щуротии. Даже предпочитам да няма почти нищо (или много кратко) за баш начинаещите.

Иначе за концепцията (сегменти) на самото предаване не би трябвало да е нещо кой знае колко различно от:
    1. Започва с новини от седмицата. Блум дропнал 1ММ за 24 часа, после напред 1ММ, някое бг шипнало това онова, новини мога да се намерят за цяла седмица.
    2. Нещо леко "жълто". Горе някой беше предложил, да се ходи в къщата на някой, може и нещо подобно да е. Еди кой си къде ходи, с кой ходи, може ден два да се поразходите с него и да поснимате, нещо такова. Играе сутрин, после ходи на фитнес да речем, после пак играе, после се напие по заведенията, де да знам, ежедневието му. само дето не знам колко бгта може да намерите, май за 3-4 седмици ще се изчерпа тая рубрика :)
    2.1 Някакви ревюта на предстоящи турнири, кое е готино да се играе, кое не. Ако имате пара ще е супер добро да пращате някой с една камера да снима по хотели, пътуване и т.н. Аз лично много се кефих на Бриз материалите навремето да речем в Швеция май беше някакъв тур. Забравил съм, дето Saft го взе, след като би Диди. Супер готин пост, ама са 21 век може с камера да е.
    3. Интервю с някой гост. Ама да е сериозно и готини работи да се говорят. Не само общи приказки ала бала.
    4. Може някой по-заслужил да разкаже малко теория. Всяка седмица различно. 3бет, дефенди, ч/рейз, конструиране на диапазони и т.н. Тука може 3 години 24 часово предаване да е.
    5. дискусия на разни ръце, анализи, софтуери
    6. игра на живо кеш или фолване на някой тур.

В заключение 50/50 жълто-фън-новини-развлечение/ сериозни интервюта-обсъждане-дискусии

• Like Like x 3
  17. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    RakeVictim - вече сме се разбрали с Next и от тази седмица ще започне тази рубрика :)
    В нашия стрийм, ще има рубрика за начинаещи, няма да е през 5 минути.

Благодаря за другите предложения, в момента събираме всичко и оформяме първото предаване.

Виждаме, че част от идеите се повтарят, което е супер.

• Like Like x 1
  18. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    461
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Ще пишете ли дата и час на първото предаване по Некст тв , когато стане ясно ако още не е.

19. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    • Like Like x 1
  20. TheRocket

TheRocket
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    602
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    В началото на всяка седмица каните и обявявате едно МТТ pro, той записва 4-5 турнира за следващата събота/неделя, през седмицата се разпродава целия екшън на хора от форума, и в събота/неделя всички гледаме заедно как ни се изпаряват парите и псуваме в чата.

• Like Like x 9
    • Dislike Dislike x 1

Сподели страницата