1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Grinders Summer camp 2014

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от machete1486, 19 юли 2014.

1. machete1486

machete1486
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Идеята за планираното мероприятие е страхотна. Аз също имам желание да се включа, но не знам дали ще успея да изпълня поставеното условие от 3000 евро рейк. От известно време се занимавам основно с покер и правя по около 80 000 ръце на месец. В момента играя на 20НЛ. Та питането ми е колко горе долу ръце на 20НЛ са ми необходими, за да направя 3000 евро рейк. Едно от предположенията е 200 000 ръце (1000 ръце - 15 евро рейк) и ако наистина е необходим толкова голям обем ръце по-скоро бих се отказал. Трябва супер много да се изнасиля от към игра, което може да е за сметка на качеството. Плюс това 1/6 от времето изтече.

Благодаря предварително за помощта!

2. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Зависи от много фактори, но най-вече зависи от това в коя зала играеш, защото рейкът почти навсякъде е различен, не е константно число. Дай повече инфо и ще ти отговорим.

3. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    винаги е вариант да се закупи.

4. machete1486

machete1486
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В момента играя в ipoker, но така или иначе там играя без никаква оферта, не взимам и рейкбек и съм готов за целта да сменя залата. Коя от предложените зали е най-подходяща, за да се изпълни условието?

5. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    бетсейф/бетссон трафика на 20нл е повече от добър.

6. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Аз пък бих препоръчал с 2 ръце PlanetWin365. Играта е доста по-приятна от тази в Betsafe/Betsson и има достатъчно много трафик. Разбира се рейкбека е доста по-малък, едва 35%. В Betsafe/Betsson ще го докараш до доста повече. Едно 60% не ти мърда, ако си с бонус.

7. machete1486

machete1486
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +9 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По-скоро бих се ориентирал към зала, различна от Бетсун, защото там вече съм депозирал преди време, а сега искам да взема ако мога и някакъв първоначален бонус за депозиране. 35 % рб не е малко на фона на никаквия такъв в айпокер и като добавим първоначалния бонус - депозит, звучи добре. Навит съм за Planetwin365. Какъв впн е най-подходящ за залата (за айпокер не ползвам впн)?

8. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    С Виваком интернет, сайта им си се отваря без проблеми. В Buzz poker, единият им скин е част от мрежата и дават 25% депозит бонус + 10% чейс. В PlanetWin е само 25% + 10% седмично, при определени условия.

В мрежата обаче ХЕМ не работи без допълнителна платена програма. Разгледай темите във форума свързани с PlanetWin365.

9. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Писах ти съобщение, провери го :)