1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ТопОферта Grinders Stand Up Desk - поръчките вече са отворени!

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Mariya, 20 октомври 2015.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:

Както вече загатнахме в месечния ни ъпдейт, stand-up бюрата ни са вече в офиса и можем да започнем с приемането на поръчки!

Обявихме инициативата още преди няколко месеца, но за съжаление ни отне повече време от очакваното. Причината е, че искахме не просто да ви ги предлагаме, а да се уверим, че това, което изберем, ще е най-доброто възможно.

Истината е, че искрено вярваме в многото ползи от тези бюра и ежедневно се убеждаваме в многото плюсове на използването им.

Покерът може на пръв поглед да изглежда като спокойна и ненапрягаща (физически) професия, но както може би вече много от вас са започнали да осъзнават (или да усещат), всичките часове, прекарани седнали пред компютъра, оказват много негативен ефект върху нас.

А едно толкова просто нещо, като това да играем прави, може не само да има положителен ефект върху здравето ни, но и върху играта ни!

Както на сайта ни (www.healthydesk.eu), така и тук в тази тема, ще пускаме най-различни материали за ползите от stand up desk. Някои от тях ще са авторски, други - преведени.
    С тях ще можете да се запознаете повече с изследвания, правени в тази област, и какви точно са ползите. А също така и как оптимално да ползваме бюрата.

Надяваме се всеки, който се сдобие с такова бюро, да минава през тази тема и да оставя и своето мнение.

А сега и по-интересната част, нека да разгледаме бюрата, разликите между тях и тези с ръчка, както и между различните модели.

Healthy Desk Smart

Това е стандартният модел с два крака. Бюрото представлява 2 телескопични крака с вграден мотор във всеки един от тях. Всеки един от тях има товароносимост 80кг, съответно бюрото може да качи 160кг. тежест.

Двата мотора са свързани с контролер, чрез който става вдигането и спускането на бюрото, като също така има възможност за запаметяване на 4 позиции.
    Това е изключително удобно, специално за покер играчи, поради факта, че по време на сесията никой няма желание да върти ръчката на механичното бюро, а също така, ще трябва всеки път да нагласяте точната за вас височина.

Всяко бюро има включен в цената правоъгълен плот с размер до 140/70. А ако желаете по-голям, такъв може да бъде изготвен по ваше желание. Тук не става дума само за размера, но и за различните видове извивки, които може да се правят.

Цената на бюрото за хора, играещи през сделките на Грайндърс, е 1000 лв.

Техническа характеристика
    • Вертикално движение: 65 – 130см.
    • Максимално натоварване: 160кг.
    • Четири потребителски програми
    • Цикъл на работа: На всеки 5 мин. работа, 20 минути почивка за предпазване на моторите!
    • Захранване: 230 волта
    • Размер на плот:
      • Дължина: 120 – 200см.
      • Ширина: 60-100см.
    • Цвят на рамката: бял, сив, черен.

Цената включва стойка, с два самостоятелно задвижващи се крака, стандартен плот *, управление с 4 запаметяеми програми, безплатна доставка и монтаж за района на София-град и части от София-окръг.

Healthy Desk Corner

Идеално за любителите на големият плот и много работно пространство. Носещо до 240кг. “Healthy Desk Corner” е изключително стабилно и ефективно.

• Вертикално движение: 65 – 130см.
    • Максимално натоварване: 240кг.
    • Задвижващ мотор във всеки крак, синхронизиран импулсен контрол
    • Цикъл на работа: На всеки 5 мин. работа, 20 минути почивка за предпазване на моторите!
    • Размер на плот:
      • Дължина: 120 – 220см.
      • Ширина: 60-90см. в късата част и 100-180см. в дългата му част.

Цената на бюрото за хора, играещи през сделките на Грайндърс, е 1,500 лв.

Цената включва стойка, с три самостоятелно задвижващи се крака, стандартен плот, управление с 4 запаметяеми програми, безплатна доставка и монтаж за района на София-град и София-окръг.
    Изработването на нестандартен по размер и материал плот се заплаща допълнително.

Healthy Desk Executive

Идеалната маса за заседания и конференции. Изключителният дизайн и товароносимост от 320 кг., превръщат „Heathy Desk Executive“ в аксесоар, задължителен във всеки един модерен офис.

• Вертикално движение: 63 – 126см.
    • Максимално натоварване: 320кг.
    • Четири потребителски програми
    • Размер на плот:
      • Дължина: 240см.
      • Ширина: 120см.
    Цената на бюрото за хора, играещи през сделките на Грайндърс, е 2000 лв.

Цената включва стойка, с два самостоятелно задвижващи се крака, стандартен плот, управление с 4 запаметяеми програми, безплатна доставка и монтаж за района на София-град и София-окръг.
    Изработването на нестандартен по размер и материал плот се заплаща допълнително.

И всички екстри...

• Стойка за монитор, тип „Ръка“ – за един или два монитора
    • Вградено безжично зарядно – благодарение на индуктивна технология вграденото зарядно позволява да си зареждате телефона, само като го поставите върху маркираното място на работния плот – без кабели!
    • Конзола за контакти - идеалното решение за заседателни и конферентни маси. Голям избор от модели и цветове. Конзолите могат да се конфигурират спрямо вашите изисквания и нужди. Забравете за десетките кабели около Вашето бюро! Предлагаме конзола с 3 контакта, 4 USB гнезда, LAN и телефонен изход.

Как стават поръчките?

За повече информация и поръчки можете да звъните на 0893 545 358 или да пишете по мейл на office@healthydesk.eu.
    Ако искате да разгледате или тествате бюрата, заповядайте в офиса ни в София на бул, Черни Връх (пък и да видите къде снимаме предаването хаха).

Прикачени файлове:

Последна редакция: 23 октомври 2015
    • Like Like x 1
    • Winner Winner x 1
    • Friendly Friendly x 1
  2. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Чудесно. Щеше да има и други начини на плащане ? :)

3. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Работим над оферти за Grinders. Малко е по-тегаво и за това отнема повечко време :)

4. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    443
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Космодиск!

• Funny Funny x 1
  5. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    885
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Бюрата са гениални, аз ще си взема при първа възможност!
    Страхотно видео на Зографа! :D

• Like Like x 1
  6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,009
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +248 / 25 / -33
    Покер ръце:
    Какво става след години, ако не ползвате такова бюро:

7. RAMPAGE

RAMPAGE
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -1
    Покер ръце:
    МАШАЛА :)

8. Tumbleweed

Tumbleweed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    517
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +85 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Уникални са бюрцата, ще събирам и ще си взема, дано!

9. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Браво Зографа, добро видео, ставаш за ГУРУ

• Like Like x 2
    • Disagree Disagree x 1
    • Funny Funny x 1
    • Winner Winner x 1
  10. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Вкъщи от няколко месеца половината сесии ги играя прав и ефектът е страхотен, бих препоръчал на всеки :)

Също много ми хареса възглавничката на земята в дъното <3 Може ли и такива да си поръчваме :D

• Agree Agree x 1
  11. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Опитай и легнал на диван и направи сравнение.

• Funny Funny x 1
  12. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    ааа не му вкарвай такива опасни идеи ,доколкото знам е турнирен играч и смятай е заспал 30-40 места преди финална ... поне при мен се случва често.:D

13. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    1-2 кеш-масички са достатъчни да го разведряват.;)
    И аз съм заспивал,но поради проблеми в кръста си поиграйвам от дълго време само легнал на дивана и на ниска маса с лаптопа.Е,имал съм случаи да заспивам,но пък и такива,в които се събуждам с удвоен стак.:D

14. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    За повече информация и поръчки можете да звъните на 0893 545 358 или да пишете по мейл на office@healthydesk.eu.
    Ако искате да разгледате или тествате бюрата, заповядайте в офиса ни в София на бул, Черни Връх 47, като може би не е лоша идея да звъннете един телефон предварително за всеки случай :)

• Like Like x 1
  15. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    легнал не е добре понеже след 12 часа сън, 12 часа сесия и пак 12 часа сън ми се нарушава кръвообръщението на повечето от краката :D :D

16. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:

Черен петък в "Хелти Деск"!
    Само до неделя, 29.11., предлагаме Healthy Desk Smart с 20% намаление!
    Възползвайте се от една от двете възможности:
    • рамка с електронен стенд-ъп механизъм само за 799лв.
    • рамка с електронен механизъм и плот на цена от 879лв.

Цената не включва прилежащите аксесоари на модела!

• Like Like x 1
  17. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Понеже @PaPi7o92 е скромен, нека аз ви се похваля със страхотното бюро, което направихме по негов си дизайн :)

Идеята за поставка за клавиатура и чекмедже за съхранение се получи доста добре, а новата стойка за кутията на компютъра е просто нътс!

Пожелаваме на собственика му много печалби и успехи на новото бюро!

7d665104e01306845d8883c3e281ef4be3f2ce8a20de582c40f3b4fb43fe5dcb.jpg 49eaa141d3798b96bc8f4d3275504af3e31fd23fc24fce917a1ce8f3a4a2b8b6.jpg

• Like Like x 3
    • Optimistic Optimistic x 1
  18. c0rp1

c0rp1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Напоследък се оглеждам за подобно бюро и искам да попитам освен @PaPi7o92 има ли друг съфорумник, който си е закупил такова и може ли да сподели мнението си?

Това което доста ме притеснява е гаранцията (само една година на двигателя, което всъщност е основната и най-скъпа част на бюрото). В щатите повечето подобни бюра са с поне 5 години гаранция на механизма...

19. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Да,аз имам.Вече 8-9 месеца и съм много доволен.Изглежда добре направено,а мотора също си работи безупречно до момента.

Препоръчвам ;)

20. aazz

aazz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 7 / -6
    Покер ръце:
    И аз имам от десетина месеца и съм доволен. Всичко работи добре. Според мен само cable management-a им е зле, но сам може да си го подобриш.

Сподели страницата