1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6max GRIND HARD - Поредица на 11 маси от jully

GRIND HARD - Поредица на 11 маси от jully

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Admin submitted a new resource:

Покер видео 40 - GRIND HARD - Поредица на 11 маси от jully - Grinders.org

Read more about this resource...

Последна редакция: 20 април 2015
  2. XaReX

XaReX
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    хеех как 11 бе юлка, че и прима :)

3. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -6
    Покер ръце:
    хах, мерси за хубавите думи в началото, Юлка !

ии веднага ми направи впечатление използването на "много зима" ..
    "(произволно нещо) много дава – носи позитиви и/или приятни емоции. ‚Пържолките много дадоха!Възможно е предозиране с този израз! много взима е неговата логична противоположност; много взимат най-често тесни шорти, орязани потници и мъжки V деколтета; парадоксално съществуват неща, които хем дават, хем взимат. Бърпита и скачащи напади например."

4. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Добър метод за анализ.Хареса ми видеото и формата.Наистина е трудно по маргинални спотове да се отиграват с такъв брой маси+ турбота,така че са простени грешките...
    На мен ми направи впечатление че сложи фолд отметката на К6о от бутона около 5та мин. ,като си мисля че не е зле да ни е в стийл рейнджа ,за 3бет с/у КО е малко слаба освен ако въпросния не е 70+ фолд на 3бет...
    Продължавай с видеата,интересно ще е да видим и А и C играта...
    ГЛ

5. inevitablee

inevitablee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    134
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +7 / 2 / -38
    Покер ръце:
    Готино видео, идеята за поредица като се почне от нл10 също ми хареса! :)

6. Beamer

Beamer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Може ли някой да ми прати huda от клипчето ?

7. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    гледах го дори шефа ми го прати първо по скайп но нещо и на двете места качествтото ми е странно на бс плейара забива и накъсва звука а пък тук не мога да ресайзна и гледам само първите 6 маси хаха нвм :)
    33 си е грешна сам си го каза
    КТо е ръката за която искам да поговорим и мисля,че съм бет търн 100% от случаите,просто ако 4бетвам такъв тип ръце вс човек който флатва 4бет ООП ( не че бих го правил но да приемем че не знаем дали има колинг рейндж ооп вс 4б) макар че 130 бб няма какво да шипва много ..то винаги бих бет търн там 100% иначе ми се струва много зле ... имаше няколко други дребни ръце но ми е бая трудно да следя с такова качество :)
    после ще пробвам пак и ще докоментирам др ръце :)
    гл гг
    найс джоб

8. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Надявам се вида да ви е харесал.
    Моля, казвайте минута и секунда на ситуацията, която да изкоментираме.
    Благодаря за хубавите думи МНОГО МИ ДАДОХА :)
    Това ще е поредица от филмчета.
    Надявам се формата ви харесва, има доста екшън :)

9. gorgona333

gorgona333
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добро видео ! :) Няма ли да ти е по-лесно ако на масите сядаш на едно място. Стори ми се малко хаотично. Иначе е супер този формат

10. superkary

superkary
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещото което не ми хареса са многото маси.Може ли следващото видео да е с по-малко маси?Доста е объркващо и хаотично.Така ще имаш възможност да обясниш повече ръце най-вече тези в които трябва да фолднеш.

11. wsop9999

wsop9999
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +8 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Na men mi haresa,vapreki 4e be6e dosta kratko :)

12. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Както казах, тази поредица от филмчета ще е на 10+ маси :)
    Същевременно ще започна и друга поредица, кадето се играе 3-4 маси най-вероятно, на живо, и кадето задълбочено ще обяснявам ситуацийте в който се намираме ние или други играчи от масата.
    Така че споко ще има и на малко маси с много мислене :)
    Пишете ако има някоя интересна ситуация която бихте изиграли по различен начин, ще се радвам да стане дискусия :)
    ГЛ!

13. dennydarock

dennydarock
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен също ми хареса това видео и идеята от поредица, която стартира от 10нл, където играя и аз в момента. Ще ми бъде интересно също да видя видео поредица и за различните начини на анализ, който си правиш или да е нещо като статия.

14. palanzata

palanzata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добро е видеото... супер много динамика, дори не могат да се следят всички ръце, когато обръщаш внимание на определена ситуация. А това да сядаш на една и съща позиция на масите мисля, че би помогнало на теб и на нас също!

GG :)

15. ElRey

ElRey
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много полезно видео ! Като цяло мисля че такива видеа могат много да помогнат за играта на хората от форума а и на мен. Евала, че си се надъхал да направиш поредица. Иначе за още по голямо валю както споменаха и дегенератите над мен ще е хубаво да има и такива с по малко маси и по задълбочен анализ. Искам да те питам какви суингове преживяваш като играеш 11 маси и колко банкрол смяташ че ще е достатъчен да ударжиш на напрежението. :) ГГ и тенкс !

16. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Много добра идея за анализ на играта. И на мен ми е интересно решението на търна, в ръката, която Серго спомена. С КQ на борд 4AAJ срещу фиша, всъщност имаш 13 аута, а не 10 (валетата също са аутове), ако го слагаш на нисък чифт и си мисля, че е добър спот за 3 барела на блъф. Като цяло е доста тегаво на толкова много маси, едва успявах да следя действието и играта ти ми се стори леко роботизирана, но ти си знаеш най-добре. Успех!

17. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    352
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Юли, седни на едно място бре... :)

Последна редакция: 20 април 2013
  18. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Определено един от добрите начини за самоанализ и аз лично го правя от време на време ... а може би трябва и по-често. Колкото до формата с 11 маси на мен ми харесва, че има постоянно екшън, лично аз никога не съм ползвал опцията да седя на едно и също място и ми е супер, предполагам за който е свикнал найстина е хаотично но Юлката си обясняваше много добре и с помощта на паузата си става доста приятно гледането.
    Според мен филмчето много дава и с нетърпение чакам следващите.

19. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ElRey- Аз винаги ъм бил банкрол нит и обичам да имам доста байни в акаунта :)
    Вариацията на 200нл ми е доста малка, тъй както предполагам видяхте има доста слаби играчи, и дори когато играя по този начин (с доста грешки в играта ми) се радвам на приличен доход.Естествено ако играя дълъг период от време без да обръщам внимание на грешките ми играта ми се влошава и тогава вече е възможно да суингвам повечко :)
    Доста време играх по този начин без изобщо да гледам дали съм напред или назад и резултатът беше доста добър (най-вече защото не се притеснявах дали съм + или - в края на деня или на месеца). В момента гледам резултатите си след всяка сесия защото искам да подобря някои елементи в играта ми и играя на 6-9 маси макс.
    Seth-ще видя ръката като се върна в София на бързият нет че с флашката нещо не ми се получава :)

20. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Филмчето е супер, чакаме втората част.Обаче ако е възможно и да вмъкнеш някъде 5-10мин и за това как тренираш и правиш бележките си ще е много полезно, поне за мен че аз много ги претрупвам и после стават почти едни такива неизползваеми.

Сподели страницата