1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Гняв и трошене.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от ceno83, 22 юли 2011.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Понеже напоследък железните ми нерви не издържат много много и от време на време забивам мишката в бюрото с невероятен special 25lvl imba gosu tupalka , та си мисля дали само аз го правя това. Мога да се похваля че не съм чупил все още нищо по ценно дори и мишката още държи въпреки мощните удари. Мисълта ми е за мое лично спокойствие а може би и за ваше да разкажете ако сте имали такива случки. Кой какво е счупил как и защо.

2. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Монитор; клавиатура; мишките винаги са били много здрави и издържат на удари; телефон в стената... опитах се да счипя една духалка ама ми пострада само кракЪ :D

Последна редакция: 22 юли 2011
  3. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Мишката я хвърлям и млатя и аз, много здрав излезе тоя Logitech, вече няколко години търпи издевателства. Взел съм си и една stress star от магазина на PokerStars, да си я мачкам за по-лек тилт, а при по-силен я мятам по монитора, за щастие е достатъчно мекa, за да не му навреди :) Стигна ли до там, знам че трябва да почина малко ;) Псувам бая по враговете, ама за 5-6 години все още не съм успял нищо да счупя.

4. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Една мишка и една клавиатура, втората не можах да е счупя защото отдолу беше метална :)

Иначе блъскам крещя, удря по бюрото, хвърлям каквото има около мене и така, но на мен бързо ми минава за 1 минута и съм като нов :)

5. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За последните 6 месеца 7 клавиатури. Наскоро реших да подредя чекмеджето на бюрото и намерих 7 Ps2-USB преходника вътре. Мишките са само 3-4 за тоя период. Мониторите засега издържат на напрежението :D . Да не забравя и една дупка в гипскартона :) . Интересното е, че старта на всичкото това чупене съвпадна със старта на PLO кариерата ми. Преди това за 2-3 години НЛ холдем не си спомням да съм чупил нещо.

6. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    nishto ne sum 4upil :/

7. DorianGray

DorianGray
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    183
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това с ПЛО кариерата е много вярно. Аз до сега нищо не съм счупил но в началото като бях почнал да играя ПЛО тъкмо бях изградил с 50Е банка за ПЛО200 ми се случи да загубя ръка за 500ББ в която на флопа имах каре и на ривъра ми направиха стр флъш. Спомнямам си го все едно беше вчера. В 3 през ноща си хващам монитора (бях дал нечуваните за тогава 470$ за IBM Think Vision 17") и понеже в стаята ми прозореца е със външни щори и не може да се отвори мъкна монитора през целия апартамет към терасата да го хвърлям. Зад мен се влачат някакви кабели и майка ми сънена ме пресреща във хола и почва да ми дърпа монитора да не го хвърлям. Сега като се сетя ме напушва на смях ама тогава си беше яко тилт.

8. firata

firata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    249
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 1 / -0
    Покер ръце:
    хахаах не си го изкарвайте на хардуеара бе :))) аз само удрям по бюрото в редки случаи на умопомрачение :)

9. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:

10. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:

lol nice story :) umrqh ot smqh

11. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Ей, да внимавате с ПЛО-то, не е за неопитни хора. Ше се контузите нещо ;)

12. leopad70

leopad70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    386
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -2
    Покер ръце:
    Лелей много лош тилт имате...!!!Аз,не си спомням да съм чупил или псувал.Е сетих се за вратата на спалнята е и едно бюро имам изхвърлено пердета имам скъсани две мишки няколко чаши един стол също имам раклата в спалнята един лаптоп през прозореца и накрая скочих няколко пъти с петички върху лаптопа докато не го направих за игра на "сто хоп"Ако ,съм забравил за още предмети нека ceno83 ме подсети:D:D:D

13. YoUarMyBaby

YoUarMyBaby
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Az ne che isakm da se pravq na intaresen , no kato se zamislq za dalgi godini vigadne na kakvi li ne prostotii i chudesa, nikoga nishto ne sam udrql ili chupel, naq mnogo da sam napsuval nqkolo pati prez cqlata si kariera .
    Stranno e kato se zamislq po princip sam dosta emocainalen, no- qvno v pokera nqkak se sdargam , Inache naq -dobriq nachin za izrazhodvane na agresiqta e qko sport i qko alkohol , kato se razmagesh v zalata ili na bara posle ti dreme i za kareta i za str- flushove hehe:)

14. marvelikov

marvelikov
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Веднъж си хвърлих стола към стената. Стола е грамаден и въртящ се там президентски ли как се води и 1 от колелцата се строши и стола сега няма баланс. От тогава спрях да блъскам предмети. Само налагам стената с юмрук ама като го направя после 10 дена не блъскам докато ми минат отоците по ръката :D

А сега се сещам и още 1 случай. Преди 3 години някъде учех в Англия и бях на общежитие и една вечер като се тилтнах стоварих 1 десница на гардероба и оставих дупка от кокалчето на средния ми пръст. След това като се изнасях залепих плакат с лепило там, така че да не може лесно да се разлепи, за да не ми удържат от damage deposita :D

Последна редакция: 22 юли 2011
  15. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като се замисля за една мишка се сещам да съм строшил. Иначе сегашната ми клавиатура бая бой е яла :) Като се ядосах я удрях с всичка сила с юмрук посредата където са копчетата и те се разхвърчаваха из цялата стая :) После 30мин. подреждам копчетата. Иначе си е здрава все още нищо и няма

16. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тупам дивани.

17. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Преди няколко дни се бях ядосал и имаше един килим да тупам. Слизам долу и така го блъсках, че счупих напълно здравата тупалка от стоманена тел.

18. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Тука Диди трябва да се включи, има много да ви каже по въпроса с тупалките:).

Аз до сега съм чупил само една клавиатура и то без особено усилие просто явно си беше калпава клавиатурата:).

19. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    hahaha nice тема
    аз блъскам по диваните около мен и надавам бойни викове като животно. Или излизам на терасата и почвам да викам като в некой филм на ужасите ( не знам какво си мислят за мен съседите, въпреки че са приятни хора хах ) Като се замисля тия работи се случваха повече в началото. Алкохола и обичайните медикаменти убиват стреса и напрежението :)
    P.S трябва да се измисли некъф вариант точно когато ще откачаш под бюрото да има некфа путка да ти налапа патока. Доста ядове и пари биха се спестили that way

Последна редакция: 23 юли 2011
  20. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце: