1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ГЛАСУВАНЕ

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Mariya, 8 февруари 2014.

?

Чия "наздравица" най-много ви хареса?

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Игра
    Наздраве за...

Здравейте отново,

Дойде време да определим и победителят в нашата игра "Наздраве за...", като призоваваме всички вас да дадете своя глас за фаворита си сред участниците!

Ето ги и финалната селекция от 10 по реда им на участие:

Lag4Hapiness - Наздраве на всички съфорумци! Да сте живи и здрави, да рънвате отлично по покер масите и да не занемарявате останалата част от живота си извън покера!
    Пия един страхотен ментов ликьор в момента.

EasyGame - Да сме живи и здрави, наздраве за това, че не сме пропаднали комарджии (а само второто), както повечето хора ни мислят
    П.С. Наздраве и за махането на black list-a (ама май не са го махнали все още)

Beamer - Наздраве за рибите!Повече да ни радват и по-малко да ни нервират!

Nedelcho - Наздраве за най-благородната професия - покера и за всички, които играят за забавление. Нека всички са живи и здрави, да се забавляват с играта - да си влизат назад в ръцете и понякога да връзва, да имат пари - за да не спират да играят, и да имат добри приятели и разбиращи ги жени - за да не ги спират от това забавление!
    Нека има повече хора, които играят покер и всички да са щастливи!

shoma - Много обичам едно пожелание напоследък: "Да не ти слиза усмивката от лицето!", макар, че съдържа отрицание /думичката "НЕ"/. Нека всички да работим много, за да сме по-добри хора, по-добри приятели, по-добри братя и сестри, синове и дъщери.
    Желая на всички и себе си да вярваме, че можем повече, по-добре във всяка една сфера на живота и да го постигаме с усмивка! Наздраве!

vesa75 - Наздраве на всички влюбени в покер играта,много успехи, да се радвате вие за да се радваме и ние.

coldsgb - Наздраве за майка ми, която загубих. Наздраве за всичко което загубих, Наздраве за приятелите който ме оставиха когато имах нужда от тях, наздраве за самотата и болката, наздраве за това, че след всичко преживяно съм все още човек, наздраве на всички вас . Бъдете живи, здрави и винаги щастливи.

igra4a787 - Всеки покер играч мечтае да види риба на масата си; всяка девойка мечтае да види принца от мечтите си; всеки младеж мечтае да види в леглото си най-прекрасната девойка на света.
    Да пием за морковите, те подобряват зрението! НАЗДРАВЕ!!!

Sefi87 - Пийте момчета, НАЗДРАВЕ, и дано да си останем жадни........

silnarakia - За мен наздравето е "дифоултно" състояние било то на маса, под маса, около маса, или нищо общо нямащо с маса....Да играеш покер е нещо наистина забавно, имащо своите отличителни плюсове и своите неизбежни минуси. Но да играеш покер (професионално) и същевременно да се забавляваш с чашКа ракийка е възвишено състояние от типа "ДЗЕН". Казвам наздраве на всички блуждаещи души, които все още си мислят, че 14 февруари е нещо повече от "Трифон Зарезан" по стар стил ! Значи теоремата е следната: Ако "А" x "B" = "C" във всички познати случаи на модерната история, то "A" ни се явява все по - актуалният покер в последно време; "B" е май прешъс - РАКИЯта; а "C" разбира се е така съкровеното щастие => според данни от Националният Статистически Институт ракията е евтина, щастието се оценява като безценно, а покер за всички нас гриндъри е повече от щастие ! Тоест инвестицията в дългосрочен план в чаша (бидон) ракия би ни допринесла за банкрол бууста! Пийте с мярка колкото и клиширано да звучи и едно НАЗДРАВЕ съчетано с успех по масите ( ако покер Боговете са рекли, а ако не Бог винаги може да се появи между 50-55 градуса

Имате време за гласуване до 23:00ч. на 11.02 (вторник)

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Шомка не манипулирай вота!

3. NikolayBibov

NikolayBibov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    603
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +192 / 10 / -9
    Покер ръце:
    е ква е тая дискреминация... мен ме няма.Дълбоко обиден съм !

4. negl1je

negl1je
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ригнато е :(

5. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Здравей,
    Както е споменато и в правилата за условие - имаше селекция за финалните 10, успех следващия път! :)

6. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Какво имаш предвид? Ясно можеш да видиш, че твоят глас в анкетата е регистриран. Също така гласуването е прозрачно - можеш да видиш кои хора за кого са гласували и съответно общия брой гласове. По-не-ригнато от това не знам да има :)

7. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,006
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +242 / 25 / -33
    Покер ръце:
    Продавам вота си за 5$

8. negl1je

negl1je
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    бъзикам се, споко :)

9. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Остава още само един ден - гласувайте за своя фаворит или поканете приятелите си да гласуват за вас, наградата си заслужава! :)

10. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Аз като най-тъпата риба въобще не разбрах, че има състезание с награди, но така става като чета първият пост не до края и май тогава имах няква работа и не го дочетох. Както и да е другият път ако има такива игри може и да се включа нищо, че нямам шанс да спечеля, щом гласуването е само от вътрешни хора :D
    Обаче ако наградата е примерно една нощ с някоя елитна компаньонка ще дам най-доброто от себе си [​IMG]

Не, че кошница не е хубава награда, ама друго си е да топнеш чушката. :p
    На някои хора може и да не им хареса такава награда обаче с някви курветини, примерно на Док едва ли :D

11. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    След този коментар ми е трудно да кажа друго освен - успех в следващата ни игра!

12. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    След меко казано инфарктно гласуване (броени минути преди крайния срок имахме изравнени гласове) - победител в нашата игра е shoma! Той печели нашата фантастична подаръчна кошница за Трифон Зарезан!
    Моля да ми пише на лични с адрес и удобен час за доставка!
    Нека и igra4a787 да ми изпрати адрес - той ще получи специална утешителна награда от нас!
    Благодаря на всички за участието, успех в следващата ни игра!
    Наздраве за всички вас и приятно прекарване на предстоящите празници!

13. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Е той шомката е регнал поне 5 аканута на някви хора и си е гласувал сам...

14. shoma

shoma
    Expand Collapse
    SUPER DEGENERATOR

Съобщения:
    712
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря на всички, които гласуваха за мен и на колегата за силната конкуренция! Наздраве!:)

15. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Аз така и не разбрах кво има в тая кошница :D

Инак, че е ригнато то е ясно като бял ден :p

Аз съм много учуден, че Док не се включил в тази надпревара, тъй като предполагам щом става въпрос за кошница, вътре трябва да има нещо за ядене и пиене, както е редно за този празник ;)

16. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,617
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +352 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Щяха да кажат,че е ригнато и реших да пропусна.

Все пак и Шомата е човек ?!? :D

17. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    971
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +297 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Все пак да :) Моля igra4a787 да ми пише, за да му изпратим наградата :)

18. shoma

shoma
    Expand Collapse
    SUPER DEGENERATOR

Съобщения:
    712
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кошницата е супер огромна с адски много неща, направихте едно момиче много приятно изненадано! Благодаря на всички, които гласуваха за мен още веднъж!

Сподели страницата