1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6max getbigboy! на 4 маси на 100nl 6max

getbigboy! на 4 маси на 100nl 6max

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Admin submitted a new resource:

Покер видео 39 - Видео от getbigboy! - Grinders.org

Read more about this resource...

Последна редакция: 20 април 2015
  2. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-големия ! GL ,братле :)

3. thefan

thefan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -4
    Покер ръце:
    getbigboy, може ли да споделиш с нас твоя ХУД?

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Много добро видео. Имам предложение за следващи клипове, примерно да се направи една дълга сесия или няколко къси записани и след това да се избере най-интересната с най-много спотове и тя да се коментира. Този клип беше добър, но нямаше почти никакъв екшън и по заплетени ситуации.

@thefan HM2 се прави много лесно ХУД и ти препоръчвам да разгледаш статистиките и да си го направиш сам.

5. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Това е интересна тема

Аз си спомням, че е имало моменти когато ми се е искало да видя как добър играч играе по време на "нормална" сесия в която не се случва кой знае какво, просто за да зная дали играя правилно в рутинните ситуации, да си сверя часовника :) в записването на много сесии и подбирането на най-атрактивната от тях за видео има нещо нередно и дори подвеждащо според мен (а сигурно е често срещана практика)

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Клипчето на Оги е по скоро от рутинните - има някои често срещани ситуации, в които се допускат грешки от по-неопитните играчи. Същевременно ако слушате коментара и анализа на дори простите решения може да извлечете много.

Аз ще спестя конкретни коментари по клипа за сега - бих искал повече въпроси от хората, играещи тези нива да има след клипа, а не просто "супер клип, мерси!"

Иначе - добра работа на СтаниГолямМомче:)

7. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Мн силно видео,с интересен коментар когато нямаше екшън ;) даже не се усети че са ти вадили зъб ;)
    Въпроса ми към теб е теоретично от малкия или големия блинд трябва да имаме по-голям 3бет % с/у кражби?
    Успех по масите и само профилактични посещения при зъболекар :D

8. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    брей това я го знам :)) от малкия сме принудени да избираме 3 бет по-често, защото ако само платим даваме одс на големия блинд да се включи с кол или 3 бет, т.е. поставяме се често в мизерна ситуация извън позиция

9. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    може би не ти се отнася точно до това въпросът, но както и да е хаха

10. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    по принцип ясно ,че от СБ нямаме почти кол рейндж освен при риба / някой който скуизва мн , но пък на големия блинд вече ХУ и се променят честотите...

11. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Въпроса ти е малко неясен, тъй като "кражба" е също и при малък срещу голям блинд. Предполагам, че имаш предвид при кражба от бутона, но тогава има значение колко отваря противника и с какъв сайз. Като цяло аз лично 3бетвам 1 идея повече от малкият блинд при рейз 2-2.5х, тъй като предпочитам да плащам с повече ръце от големият. Разбира се това варира и спрямо противниците, така че няма как да се даде еднозначен отговор което да се приема като правило. Единственото е това което каза Breeze, че от малкият блинд трябва да плащаме доста по-малко ръце и да играем предимно фолд или 3бет

Иначе, раната от зъбчето мисля се възстановява добре :D

Последна редакция: 9 февруари 2013
  12. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това беше един от другите варианти, и двата вида видеа си имат своите силни и слаби страни. Този който описваш ти, доста по-подробно може да се мисли и да се разсъждава над конкретни ситуации и да се използва страничен софтуер, тъй като видеото може да се паузира и т.н. При лайв играта, наблюдаваш разсъжденията в реално време и процеса на мислене в самият момент на ситуацията, тогава когато нямаш много време да мислиш и тайм-банката ти изтича.

Който има желание, да ми пише на лично и ще му пратя ХЪД-а, но предупреждавам, че съм го направил по начин по който мога да си го разбирам аз, така че по-оптималното е всеки да си направи собствен, не е чак толкова трудно, особенно с HEM2.

Последна редакция: 9 февруари 2013
  13. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Мен ме кефи поп ъпа, винаги съм играл с голям худ, но като се замисля май трябва да си направя изчистен удобен поп ъп :) Иначе ГГ за клипчето има какво да се научи от него и от размислите между ръцете :)

14. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,010
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +251 / 27 / -33
    Покер ръце:
    Не ми харесва софтуера, на който си избрал да правиш видеото. Натоварва доста очите като трабвя да се взираш в статистиките на хората и големината на картите не ме кефи :D
    Ще ми е интересно да направиш филмче на анонимни маси ( в прима примерно ), тъй като липсата на информация, като че ли прави всички регове 3х по агресивни.
    Клипчето е 100пъти по-интересно от записани дълги сесии раздробени на интересните моменти с разсъждения пост-игра. Много по-значимо е да видиш как разсъждава добрия играч на момента и мислите му зад действията.

Последна редакция: 10 февруари 2013
  15. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Оги е свървил много добра работа. Много от вас, може би подценяват правенето на видео в игра в реално време. Еми доста е трудно (особено в началото)! Най трудното нещо е независимо от резултата да играеш и да даваш трязва и обективна преценка и да знаеш че това нещо ще остане в ''архива'' и всички ще го гледат, ще паузират и ще те критикуват за това и онова. Едно от най-напрягащите ми изживявания с покера беше на вторият ни семинар на морето, кадето аз и Зографа играхме на живо пред повече от 30 човека които буквално ни дишаха във врата :) и то това не бяха обикновенни хора а интелигентни покер играчи следящи всяко твое трепване,тайминг и решение или колебание. Мисля че Оги се е справил много добре с видеото. Няма нищо по-хубаво от ''стандартна'' сесия на видео, от нея учим най-много защото тя се случва най-често :)

16. palavIVO

palavIVO
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте ,

извинявам се ,но не ми тръгва звука и нищо не чувам от видеото ...any ideas

17. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-вероятно проблема е от твоят компютър, тъй като досега само ти имаш такъв проблем. Пробвай с различен браузър.

18. palavIVO

palavIVO
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, благодаря ,тръгна ми с Експлоръра... супер видео ,научих доста неща...благодаря още веднъж!

Поздрави,Иво

19. Ambubata

Ambubata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +2 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Който има желание, да ми пише на лично и ще му пратя ХЪД-а, но предупреждавам, че съм го направил по начин по който мога да си го разбирам аз, така че по-оптималното е всеки да си направи собствен, не е чак толкова трудно, особенно с HEM2.[/QUOTE]

Здравей, понеже не пиша много по форумите и индианската нишка в мен е в повече, а се опитвам от 40 мин да ти пратя ЛС но не можах да намеря от къде, ти пиша тук, дано не е в някво нарушение на форумните правила.Хареса ми видеото което си направил , а ХЪда просто ме впечатли.Пробвах да направя собствен но нещо не се получаава добре. Ако е възможно да ми дадеш някав скаип да се свържа с теб(или направо ти давам моя ivo_lupi) .Мисля да ползвам твоя ХЪД,ако ми позволиш за базов и да си направя свои собствен. Благодаря ти !!И още един път сори на всички във форума за поста си не на място!!!

20. ivantchev

ivantchev
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Незнам защо, но не мога и аз да ти пратя лично, тъй като нямам достатъчно привилегии. Уж писах на админ, пращах емайл, проверих си емайла и със сигурност съм потвърдил акаунта си, но не става. Та въпроса ми е наистина, ако можеш да споделиш своя ХУД с нас, много от нас ще са ти благодарни.

Сподели страницата