1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Galaxy Tab S 10.5 T805

Дискусия в 'Обяви' започната от atimbalanda, 22 май 2015.

1. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Здравейте,

Продавам си таблета - Galaxy Tab S 10.5 T805

Таблета е закупен от Глобул ( вече Теленор) преди около 9 месеца.
    Има още 15 месеца гаранция.

+ кожен калъф на Canyon
    + 32 gb карта на самсунг с usb приставка за pc.
    + абонамента за интернет към теленор - 5 gb мобилен интернет на месец, за 15 месеца ( не ми трябва и няма на какво да го ползвам)

20150522_142942.jpg
    20150522_143112.jpg
    20150522_143718.jpg
    20150522_143011.jpg

2. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Интернета като цяло мисля аз да си го плащам , незнам точно какви са вариантите да се разберем за това. ( т.е си върви към цената) Като цяло не закъснявам да си плащам сметките , но винаги има и първи път и може би този който мисли да го купи ще трябва да се надява да си плащам навреме , за да няма -1 месец мобилен интернет. Но мисля , че нещо такова да се случи е много малко вероятно.

Ето един линк с характеристиките на таблета - Samsung Galaxy Tab S 10.5 SM-T805 - Full tablet specifications

Засега го пускам на 560лв ( всичките неща заедно )
    Като можете да бидвате и ъндербидвате тук или на лично съобщение.

П.с Всякакви забележки, предложения и въпроси към офертата са добре дошли :)

Последна редакция: 22 май 2015
  3. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Днес някакви хора ми се обадиха , като единия от тях ми предложи 150 лв за таблета , при положение ,че най-ниската цена ,която успях да намеря за нов такъв в бг , беше 870лв.

Та малко ме тилтнаха и свалям цената на 500 лв , като пак можете да бидвате и ъндърбидвате.

Като цяло някой сметки не ми излизат ,имам непредвидени разходи този месец и искам да го продам по-набързо.

Куриерите имат опция "тестване" ,така че ако някой се интересува , би трябвало да има възможност да го тества.

Едит: Продаден.

Последна редакция: 23 май 2015

Сподели страницата