1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Фил Галфонд прави нов покер сайт

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от alabala, 1 септември 2016.

1. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Случва се нещо, за което си чешем езиците от години. Идва зала от играч за играчите.

A Poker Site Should

Отваря "след няколко месеца", но от коментарите изглежда, че всичко е в много напреднала фаза.

• Like Like x 4
    • Informative Informative x 1
    • Friendly Friendly x 1
    • Optimistic Optimistic x 1
  2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    335
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Doyle Branson имаше зала в Кейк-мрежата,но май я затвори.А Tony Gouga има действаща зала от около 2 години( от март 2014-та знам че я има) с индивидуален софт.Там чукам китайски покер по някога,защото само там го намирам за игра.
    Може да имат и други играчи.
    А като отвори,ще го разгледаме,ако ни допуснат

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Той и Джони Чен имаше зала, ФТП беше собственост на покер играчи също, но това няма нищо общо с играчите които стоят зад този проект(е може би ФТП отчасти има общо...).

4. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Галфонд е онлайн грайндър, произлезе от тази общност, един вид "един от нас". Не може да се сравнява с изброените в това отношение.

• Like Like x 3
    • Agree Agree x 3
    • Optimistic Optimistic x 1
  5. RakeVictim

RakeVictim
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +51 / 4 / -0
    Покер ръце:

• Like Like x 1
  6. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    В момента играе ли той?
    Не мисля че това,че е "един от нас" ще има някакво значение в новото му бизнес начинание.

7. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Играе, в подкаста с Joe поне така каза.

Аз съм обнадежден относно това начинание.

8. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Играе си доста сериозно даже.
    Според мен причината да прави този проект е за да се възползва от грешките, които допуска Покерстарс. Старс показаха нежелание да преговарят и да зачитат интересите на реговете. Очаквам РИО да са на другия полюс.
    Предизвикателството ще е да намерят достатъчно хора, които играят за развлечение.

9. HaiHislor

HaiHislor
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +44 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Ето това наистина ще е много трудно. Дано проекта успее.

10. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Всичко се свежда до това дали ще успеят да привлекат рибата.Иначе колкото и добри сделки да пуска въпросната зала, да се лупат само регове по масите няма голям смисъл :)

11. HaiHislor

HaiHislor
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +44 / 1 / -1
    Покер ръце:
    е галфонд го знае това и предполагам ще набавят риба.

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Рибата нито знае кое е тоя Галфон, нито я интересува. Монополите ще го издухат и бързо ще се наиграе.
    Те големите мрежи виждат зора да вкарват нужните пари в системата и да не се са с отрицателно салдо, някои дори гонят регове подобно на тайгъра, за да намалят изтичането на пари от системата.

Това ще е тъпа зала наблъскана с регове и бързо ще се наиграят. Скоро Галфона ще се сблъска с реалността.

Аз отдавна имам проект за покер зала, само няколко милиона ми трябват, няма да издавам подробности някой да не ми открадне идеята, но само ще загатна с името на залата "Real Poker" реговете ще се лепнат като муха на конско ла*но, но и за рибата ще намерим начин да я привлечем !

А слогана на залата ще е просто унищожителен за другите зали, но няма повече да издавам. Търся инвеститори, успеха е гарантиран ! Говоря сериозно не си правя майтап !

• Like Like x 1
    • Dislike Dislike x 1
    • Informative Informative x 1
    • Dumb Dumb x 1
  13. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Ицаче ми приказвай с Галфоня, ти явно си по умен и кадърен от него, той ще разбере и ще инвестира в теб.

14. HaiHislor

HaiHislor
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +44 / 1 / -1
    Покер ръце:

Ти мислиш ли, че Галфонд е балък и не ги знае тия неща, а ги знаеш само ти ??
    Ти мислиш ли, че щом го обявява публично няма вече изготвен план.
    Ти ако нямаш милионите, той ги има, плюс ще има много инвеститори, така че очаквам само хубави неща.
    А ти не ти отива освен да си пишеш там в другата тема.

• Like Like x 1
  15. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Party поемат по правилния път според мен и са първите, които официално забраняват сийтинг скриптовете. Надявам се и Галфонд да предприеме подобна стратегия.

• Like Like x 2
  16. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Не са първите, в 888 скриптовете са официално забранени от доста време, дори баннаха играчи по едно време... за жалост всичко се оказа временно.

17. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Важно е да се започне от някъде. Ясно е, че няма да стане изведнъж и ще има игра на аджъстване и риаджъстване и от страна на програмистите, и от страна на сайтовете. Едно е обаче сайтовете да са ти негласен съюзник и да си затварят очите за експлойта ти, съвсем друго е открито да заявят, че си нежелан и да започнат да инвестират средства и усилия срещу теб.

18. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    В 888 няма никаква игра, всичките скриптове си работят без особени аджъсти, а са забранени официално. Принципа там беше - играчи репортват на залата потенциални скриптъри и тя "разследва", предупреждава ги и след това ги банва. Само че това което стана е, че наред със няколко скриптъра бяха баннати регове, които водят война за лобито и очевидно не ползват скрипт. В разните "security departments" на сайтовете работят пълни лимони(може би изключваме старс). Та последицата от това е, че вече 7-8 месеца в 888 си скриптват като луди и никой няма проблеми. Към това добавяме и ботовете, които дори официално се продават и пълнят лоу стейкс кеш + турнирите там. Дори на бота на страницата официално си пише че поддържат 888 и като отвориш форума можеш да прочетеш маса информация от десетки потребители по въпроса.

П.п Пойнта ми е, че за да станат работите, трябва от залите да си наемат някой инсайдър играч, който е наясно с повечето хватки и да му плащат доволно за да работи и да е в час. Лошото е, че таргета за такава позиция е някой уининг рег на поне на 1/2+ нива, а такива които искат да спрат с покера и са в тоя спот са малко(защото според мен това е full time job).

• Like Like x 1
  19. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Ок, 888-ците явно са неуспешен пример в борбата, ама това само може да ни дава надежда, че следващият опит ще се е поучил от грешките им и ще е по-добър.

В Ипокер ПЛО реговете също се разочароваха тотално от съпорта и крайно недостатъчните им усилия в борбата с ботовете, и броят на игрите намаля драстично през последните няколко месеца.

Всичко това отваря врата за някой да направи нещата малко по-добре и да дръпне голяма част от трафика, достатъчна, за да започне борба с монопола. Затова възлагам толкова надежди на Галфонд - има ноухау, има и позитивните, и отрицателните примери от индустрията, дано успее да сглоби успешно балансиран продукт.

• Like Like x 2
  20. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    886
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце: