1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ежедневни дразнители ! :)

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Zlobilka, 26 юни 2012.

1. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тема в която да си споделим нещата , който малко или много ни дразнят в ежедневието :) .
    И за начало:
    1. Дразня се когато гледам нещо интересно по ТВ-то , и пуснат реклами . Кой изобретателен ТиП е измислил да се усилва звука когато има реклами ?!? просто е ужасно , постоянно се налага да гоня дистанционното и да намалям звука ........ тъпо е .
    2. Дразни ме когато отида на пазар за плодове или зеленчуци , и на масата има купчина страхотни на вид плодове , от където и да ги погледнеш са супер , на вкус също ..... поръчваш си , слагат ти в торбичка , плащаш и се прибираш .... и ОПааааа изненада , когато се прибереш в торбата се оказват разни дребни , гнили , размазани , отвратителни на вкус неща . Ква е тая дарба на тея търговци , просто се чудя ...... е да има начини как да се избегне това , но по важния въпрос е защо се случва ?

стига за сега , е ще има и още ....... действаите и вие :D .

2. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Една от причините да гледам все по-рядко бТВ.
    Мислят си че като са "най-голямата" медия, сме длъжни да ги гледаме. Ама цъ. Новините вече не им гледам. Слави съм спрял да го гледам отдавна. Турски сериали по дефолт не гледам. Сутришния им блог е мега зле. То като се замисля не знам какво остана за гледане.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ХАХАХА лет да хейт бегин хахаха

4. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,010
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +252 / 27 / -33
    Покер ръце:
    1. beanit
    2. St1n
    3. Shlim

5. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мноу мразим като си бръмчим с МеПеСе-то да гледам някой да си фърля фасовете от неговото МеПеСе и се налага да се нареждаме до него и да си говорим на висок тон през отворените прозорци и разваляме ефекто на климатика. Обаче от как видях бакшо да фърли наелонка от кренвирш през ДЕСНИЯ джам... нищо не ме впечатлява вече... Чаках бурканчето лютеница да метне, но не го изяде цялото...

П.С: Не само фасовете, а като цяло боклуците.

П.С:На ташак го говоря, но дано някой се замисли и да каже на друг и т.н. Може пък да заживеем в една по-чиста България без БТВ акции и ударни кампании.

6. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    1.cska
    2.da gi vurzva na rivera

7. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Един път върнах един запален фас през прозореца, от който излетя...

8. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Българските телевизии ме дразнят почти всичките, на доста ниско ниво са. Най ме дразни като вечерям и да пуснат рекламите за дамски превръзки.
    Дразни ме отношението на полицията като към рецидивист като отида на гостуване за футболен мач в друг град.
    И винаги ме е дразнило как новата техника в България е на по-високи цени от в чужбина.
    Изобщо всеки, който е излизал няколко пъти извън България, може да състави доста подробен списък...

9. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,010
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +252 / 27 / -33
    Покер ръце:
    Техника ? :D
    Тя храната е по-скъпа, а дрехите извън София са на 2х цени - каквато и да е логиката и дори в София са по-скъпи от чужбина ridiculous as fuck

10. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    В България може да са по-скъпи, но затова пък са 3то качество! Едното за сметка на другото! :D

11. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да за скъпотията тук на всичко сте тотално прави , това е така заради високите ни доходи обаче :) . Да не отварям дума и за неадекватното обслужване на повечето места .

12. HI1KI1

HI1KI1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    341
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Вчера ме издразни една куха в магазина - в 22:55, 5 мин преди да затвори магазина ми вика по-бързо, сякаш влизам у тях.Викам колко е часа, оная ми вика без 5, сякаш са затворили преди час.Викам 3 минути ми трябват, оная вика много са:0 Добре че тренираме самоконтрол, ако бях по-зелен щях да я замеря.

13. 4o4ity

4o4ity
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    1,Дразнят ме гларусите.Ей такова жалко същество няма,целта му е да ти трака на прозореца всеки ден докато заспиваш(спиш) или просто да те дразни,гадна твар.
    2,Мразим топло,направо умирам като почна да се потя докато седя пред компа докато спя и т.н.
    3,Мразим и коментаторите на БНТ,има един ебаси бота човек сякаш коментира фигурно пързаляне на кило ракия и дамаджана вино,ебаси бавния

14. antonioo

antonioo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За Пепи Василев говориш май :D
    и мене ме дразни тоя деген

15. ElkYGrinder

ElkYGrinder
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    434
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    да, но като Иво Ангелов втори няма, мач не минава дори на Европейското да не спомене любимия ЦСКА http://www.vbox7.com/play:5f20abb3

16. sparrow

sparrow
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много ме дразни че за да успееш в BG ти трябват огромни връзки,
    да се обади,батко,татко,вуйчо и т.н. за да може да вземат синчето някъде
    на добра службичка за да не работи. Говорейки за телевизиите само погледнете имената
    и най вече фамилиите на водещите , артистите,коментатори,репортери,оператори и т.н.
    Те за това и телевизиите и фирмите са толкова слаби,защото не се взима някои
    който е учил и ще свърши работа,а някой за който са се обадили да се назначи,
    без значение ,че нищо не разбира.
    Но най много ме дразни,че повечето от българите са най големите тарикати на света,
    все са най работливи,най знаещи и можещи ,но все гледат да прецакат някой
    без значение дали става въпрос за пари или нещо друго. Имаме страхотни места за зимен и летен туризъм,
    но понеже все гледаме да пр....ем чужденците и те като дойдат веднъж и повечето от тях
    не искат и да чуят повече за BG.
    И не на последно място огромна част от българите са големи завистници. Преди няколко месеца в UK
    една българка участваше в едно предаване 'The Apprentice' отпадна първа и в един друг форум
    повечето от българите се спукваха от кеф и правиха злобни коментари. А да не говорим,
    че те не са разбрали тя какво говори,защото там където те работят в разни заводи ,
    не се говори такъв английски ,какъвто тя говори. Въобще не е за разправяне.

17. 4o4ity

4o4ity
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Май е той,дано не коментира финала че ще се спи иначе:D

Последна редакция: 26 юни 2012
  18. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    От тоя лепкава жега, по голям дразнител няма!!!
    Страшно много взеха да ме дразнят новините по БТВ!

19. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ми като те дразни направи нещо, този ти пост тук нищо не променя.

20. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,250
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +339 / 6 / -5
    Покер ръце:
    ^^This, важи за всички, изказали се до тук.

Мен адски много ме дразни, че болшинството от хората в България са постоянно намръщени, от сутрин до вечер, все са недоволни от нещо, все чакат някой нещо да направи за тях (най-вече държавата), а не осъзнават, че всичко зависи от тях самите и ако искат по-хубав живот, трябва да се вземат в ръце и да започнат да действат.

По това се различаваме най-много от страните от Белия свят.

Сподели страницата