1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Европейско първенство - обосновани и необосновани мнения и прогнози

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Bighazelnut, 4 юни 2016.

?

Ще залагате ли на това Европейско футболно първенство?

Анкетата е изтекла: 4 юли 2016.
  1. Да, фен съм на залозите и залагам на всичко

20 на брой вота
    46.5%
  2. Да, ще има лесни мачове и може да се изкарат малко пари

11 на брой вота
    25.6%
  3. Не, не залагам на спортни събития

12 на брой вота
    27.9%
  1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Здравейте,

Дойде време за месеца на футбола. В тази тема можете да пишете за всичко свързано с Европейското футболно първенство - мнения, коментари, предложения за залози и други.

Аз ще нахвърлям набързо моето мнение на очакваните победители, вече съм пуснал няколко залога и ще ги споделя с вас.

Относно евентуалния победител - Определено Германия е основния фаворит за спечелването на купата. Имат най-стабилния отбор и очаквам минимум финал. Франция за мен не е сработен отбор, така че, не очаквам да стигнат финала. Испания за мен са загадка, напоследък са доста колебливи, отново не очаквам финал от тях. Белгия е скрития фаворит за купата, коефициенти от сорта на 12 - 17 са задължителни за проба. Очаквам поне полуфинал от тях. Италия също може да се намеси в борбата за титлата, стига да са стабилни в защита.

Прогнози за победител:

Германия @ 5.20 Pinnacle 3/10
    Белгия @ 12 Bet365 1/10
    Италия @ 17 Bet365 1/10

Относно голмайстор - Тук всичко изглежда доста лесно на пръв поглед. За мен най-логичното нещо е Томас Мюлер да стане голмайстор на първенството. Той винаги е на ниво на големи турнири и ще е титуляр на 100%. Кристиано не вярвам да успее да вкара повече от 4 гола, а и няма да стигне много далеч в турнира. Някои от Испанските или Френските нападатели са заплаха, но качествата и опита на Мюлер са много сериозни за подобен турнир.

Прогноза за голмайстор:

Томас Мюлер @ 9 Sportingbet 3/10

Други специални залози:

Най-много отбелязани голове за отбор Германия:

Томас Мюлер @2.75 Bwin 7/10

Титуляр във всички срещи, ще е сериозна изненада, да не е голмайстор на тима си.

Последно място в група А:

Албания @ 1.75 Bwin 4/10

Тук не виждам как ще вземат повече от 1 точка в тази група Албанците. Просто другите отбори са поне една класа над тях.

Ще продължавам да допълвам, определено ще пусна още специални залози до началото на първенството.

Приятно гледане и много печалби на всички!

• Like Like x 1
  2. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Англия не се ли броят вече сред фаворитите? Не им знам коефициента да спечелят, макар че в последната контрола срещу Португалия не ме впечатлиха особено с игра. За мен като скрити фаворити могат да се броят освен Белгия , Хърватия и Уелс.За купата чак едва ли ще им стигнат силите, но могат да направят полуфинал спокойно, да не забравяме и Италия , Португалия ако щете и Полша. Най- слабите отбори на това първенство за мен за Албания, Унгария. Исландия и Северна Ирландия.

3. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    @ElemenT

Благодаря ти за включването! Англия нямат отбор, имат доста добри играчи като единици, но и мотивацията е фактор при тях. Аз дори не очаквам да спечелят групата си, която поне за мен, е най-тежката на това първенство. Интересното е че коефициента им за победител се срина от 12 на 9 в момента. В най-големите букита вече е около 8. Уелс са интересен отбор и очаквам силно представяне от тяхна страна, но повече от четвъртфинал, ще е сензация, поне за мен.

4. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    От както Гърция ми изяде 500 долара срещу Португалия залагам скромно,но в множествени залози по Евро и Световни първенства.
    И аз съм направил няколко различни залога,като съм наблегнал за сега на излизане от групите.
    От А група до Ф,както следват по два:
    Франция,Швейцария,Англия,Русия,Германия,Северна Ирландия,Испания,Хърватска,Италия,Белгия,Португалия,Австрия.За 4-ти също съм подпрял Албания и Унгария.
    Относно Белгия,към вече скептично настроен,защото много им оредя защитата.
    Въпреки че имат огромен потенциал,ако им погледнем имената на футболистите и къде играят.
    Трябва Англия да изригне на това първенство,но ще видим с какви стартови отбори ще излизат.

5. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    И след последните мачове на Белгия вече имам някаква насока и ще си ги запиша в тефтерчето като оверджийски отбор и също и за ГГ, макар да има разлика между приятелски мачове и еврото !

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Да, ще има лесни мачове и може да се изкарат малко пари

7 на брой вота - 31.8% "

^^ Тези седем куфара като дойде времето, нека се включат в темата и да споделят тея лесни мачове да захлбим и ние !

• Like Like x 1
    • Funny Funny x 1
  7. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Като ги наречеш куфари надали ше искат да ти споделят нещо ;)

8. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Най-много да го подведат с прогнозите си,и да издуха таратора.:D

9. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Само куфар би помислил, че ще има лесни пари на Европейското :D

• Winner Winner x 1
  10. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Бумммм :p

11. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    232
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Пропуснати дузпи за първенството под 11 - 1.72 в бета.
    Първи два в групата - Германия и Полша - 2.00 пак в бета.

12. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Тва с дузпите предполагам включва и тези след продължения в елиминациите? Предвид колко са уморени топ играчите от бруталния график на сезона в последните години и как все повече ги мързи и нямат мотивация да играят за националните отбори, очаквам доста продължения и дузпи, както беше и на Световното.

13. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Freebet в Betsson:

Отивате в секция промоции в сайта им. Избирате промоцията: Who is your Winner. Натискате на Submit Favorit и избирате произволен победител според вас. Въвеждате си e-mail-a на вашия акаунт и автоматично получавате Freebet от 10 евро.

Условия:

1. За да го заложите (трябва да имате поне 10 евро в акаунта) , трябва да изберете среща от Европейското, може и на живо и да отметнете синята човка в бетслипа, преди да заложите.
    2. Ако залога загуби, парите ще ви бъдат възстановени, без никакви изисквания.
    3. Ако залога спечели, ще трябва да превъртите печалбата 1 път на минимум 1.50 коефициент (не е нужно да е наведнъж, може и на порции залози), преди да можете да теглите.
    4. Залогът трябва да бъде направен до 10 Юни, преди началото на първата среща от Евро 2016 година.

Аз вече го заложих на X на откриващия мач - Франция - Румъния.

Последна редакция: 7 юни 2016
  14. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Хоп - Троп = Още три безплатни залога от Betsson, всеки на стойност 10 евро:

Отивате на промоцията Bet risk Free, записвате се чрез бутона OPT - IN - Ще ви препрати към главната им страница, да се логнете. След като се логнете, вече ще имате билет за още 3 безплатни залога, всеки по 10 евро.

Правила и условия:

1. Безплатните залози ще бъдат давани в началото на следните дни и трябва да бъдат използвани в указания срок:

1.1 - От 3 до 14 Юни;

1.2 - От 15 до 18 Юни;

1.3 - От 19 до 22 Юни

2. За да го заложите (трябва да имате поне 10 евро в акаунта) , трябва да изберете среща от Европейското, може и на живо и да отметнете синята човка в бетслипа, преди да заложите.

3. Ако залога загуби, парите ще ви бъдат възстановени, без никакви изисквания. Ако залога спечели, ще трябва да превъртите печалбата 1 път на минимум 1.50 коефициент (не е нужно да е наведнъж, може и на порции залози), преди да можете да теглите, имате 60 дни за да изпълните изискването, в противен случай, печалбата ще бъде извадена от акаунта ви.

Успех!

15. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Аз сложих 10те евро на това.

16. didomarinov

didomarinov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Може ли линк към тези промоции? Аз като отворя сайта им не ги виждам.

17. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Последна редакция: 7 юни 2016
  18. didomarinov

didomarinov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет EasyGame,

мерси за линковете. То било betsson, а аз чета betsafe. Там нямам регистрация, но може за европейското да си направя.

19. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Верно, че излиза betsafe. Редактирах го. Извинявам се - не знам как така се е получило.

За betsafe имаха друга промоция - залагаш 25е и ти дават 10е бет.
    Kick-Off with Free In-Play Bet - Betsafe

20. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Bet365 Оферта на живо:

Направете залог преди мач за срещата Англия - Русия и ние ще Ви дадем залог без риск На Живо за същата сума за този мач.
    За да се класирате за залог без риск На Живо, направете залог преди началото на мача и, след като срещата започне, направете друг залог на пазар На Живо. Ако ПЪРВИЯТ Ви залог На Живо е губещ, ние ще Ви върнем този залог, до стойността на най-големия Ви залог преди мача (обратно до 20 лв*).

Пример: Залагате 20 лева преди да започне срещата. След което на живо можете да сложите нов залог от 20 лева, който ще ви бъде върнат ако не спечели. Никак не лоша оферта, за хората, които знаят какво правят.

Условия и Правила
    1. Тази оферта важи за залози, направени за срещата от Евро 2016 Англия - Русия, която ще се играе в Събота, 11 Юни, 2016.
    2. Стойността на залога без риск ще бъде равна на най-големия единичен залог преди мач, направен от клиента за срещата от Евро 2016 Англия - Русия, която ще се играе в Събота, 11 Юни, 2016, до максимум 20 лв*. Залози преди мач, които са били затворени изцяло или частично чрез Затвори Залог, няма да се класират за тази оферта, независимо дали са затворени преди мача или На Живо. Ще се класира най-големият залог преди мач, който не е бил затворен изцяло или частично чрез Затвори Залог (до 20 лв*).
    3. Залог без риск ще се счита Вашият първи единичен залог На Живо за срещата от Евро 2016 Англия - Русия, която ще се играе в Събота, 11 Юни, 2016. Ако Вашият първи единичен залог На Живо бъде затворен изцяло или частично чрез Затвори Залог, Вие няма да имате право на тази оферта.
    4. Залог 'Преди мач' се определя като залог, направен преди първия съдийски сигнал на срещата от Евро 2016 Англия - Русия, която ще се играе в Събота, 11 Юни, 2016, а залог 'На Живо' се определя като всеки залог, направен след изпълнението на центъра за начало на мача.
    5. Вашите залози преди мач и На Живо се правят и плащат по обичайния начин. Ако залогът без риск е губещ, ще направим всичко възможно сумата на залога да бъде върната в сметката Ви до три часа след края на мача. Максималният залог без риск за клиент е 20 лв*.
    6. Ако има повече от една селекция На Живо на един фиш, за залог без риск ще се счита тази селекция, която е първа на фиша.
    7. Ако някое от условията за бонуси е нарушено или има доказателство за поредица от залози, които поради бонус депозит, безплатни залози, залози без риск или друга промоция, водят до гарантирана печалба за клиента, индивидуално или в група, bet365 си запазва правото да изиска сумата обратно от клиента, и по свое решение да уреди залога по точния коефициент, отмени безплатен залог или залог без риск, или всеки залог, захранен с депозит бонуса. В допълнение, bet365 си запазва правото да наложи административни такси в рамките на бонуса, безплатния залог, залога без риск или допълнителното плащане, за да покрие административните разходи. Запазваме си правото и да изискаме клиентът да предостави допълнителна документация, за да може да сме напълно убедени по наше виждане за самоличността на клиента, преди да кредитираме бонус, безплатен залог, залог без риск или оферта в сметката на клиента.
    8. Всички оферти за клиентите са ограничени за една на човек, семейство, адрес, имейл, телефонен номер, еднакъв номер на сметка за плащане (напр. дебитна или кредитна карта, NETeller и т.н.) и общ компютър, например библиотека или работно място. Ние си запазваме правото да изтеглим всяка оферта или всички оферти към всеки клиент или група клиенти по всяко време и по наше единствено решение. Офертите са валидни само за клиенти, които са направили депозити в реални пари в bet365.
    9. bet365 си запазва правото да отмени, изиска обратно или откаже всяка промоция по свое решение.
    10. Тази оферта е валидна само за клиенти, живеещи в България.
    11. Офертите на bet365 са за клиенти, които играят за удоволствие и bet365 може еднолично да ограничи възможността на клиентите да участват в цялата, или част от всяка промоция.

Сподели страницата