1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Eureka Czeh Republic action.

Дискусия в 'Обяви' започната от didi8bg, 21 февруари 2013.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Здравейте всички,

Тази година реших да поиграя доста турнири. Миналата нямах особено много време така, че само на Unibet Open ходих един път.
    Започнах да играя всяка неделя 10-тина турнира и за момента е добре.

На живо реших първият ми турнир тази година да е Eureka Czech Republic. Турнирът е с 500k гарантирани и не съм много сигурно, че ще ги изпълнят което му дава и доста value. Освен това е що годе наблизо и структурата на всички Eureki е доста добра.

За мен мога да кажа, че съм играл около 15-20 турнира на живо. Имам само няколко кешвания като най-доброто ми постижение е 4 място на турнир в България. Мисля, че има още много какво да науча за турнирите на живо, но бих казал, че имам edge над огромна част от хората играещи турнири от ранга на Eureka.

Планирал съм да играя майн ивента на стойност 1100 евро и един страничен турнир в случай, че отпадна от главното събитие. Най-удачният страничен турнир за мен е 300+30 mini event (re-entry). Общо взето има най-добра структура и освен това е re-entry което ми харесва.

Така, че пакетът който съм направил е :
    Main event : 1100 eu
    Mini event re entry : 2x330 eu ( ако не играя турнирът или не използвам ре ентри парите се връщат )
    Общо 1760 eu
    Минимален марк ъп 8% за бензин :) и крайната сума става :
    1900 eu
    2% = 38eu
    5% = 95eu
    10% = 190eu

Продавам до 50%.
    При купуване на 20% или повече ще ги продам без марк ъп.
    Приемам пари в старс DIDI8 или Skrill ( инфо на лично ).

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Я си зиам 10%