1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

EUREKA BG ME

Дискусия в 'Обяви' започната от kyrbi, 4 юни 2012.

1. kyrbi

kyrbi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    230
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здрасти на всички :) Малко в последния момент ги реших нещата и ще се пусна на БГ Еуреката та ако някой иска % да ме подкрепи :) до 50% продавам :
    5% - 55еу = 68$
    10% - 110еу = 136$

Тъй като МБ ми е локнато от незнам кога и нз дали ще се оправи някога , пари може да се пращат в ПС ( vladulanko) или директно на място , на който както му е удобно :) Ако някой иска повече инфо може да чекне предишните ми обяви или да пише ПМ :)

2. YoUarMyBaby

YoUarMyBaby
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    20 %

3. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    20 и тук да си кажа аз :D

4. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +359 / 4 / -8
    Покер ръце:
    10 %

5. kyrbi

kyrbi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    230
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Sold out ! I shte se vidim na moreto :)

6. kyrbi

kyrbi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    230
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Извинявам се за късния ъпдейт , но без лаптоп и кофти телефон така става.Играх ден 1Б като отпаднах на 150/300.Като цяло съм доволен , защото се опитвах да си играя играта , но просто нещата не се получаваха.Като цяло имах тайт имидж като отварях сравнително малко и в съвсем редките случаи , когато някой плати си прибирах с цбет и само 1 ръка бях ч/рейзнат.Другото кофти обаче беше , че нито 1 3бет не ми мина ... всичко което 3бетнах беше 4бетнато биг на някви още малки нива и така загубих много чипки точно в такива спотове.И така последната ръка беше срещу най-слабия ми на масата с който си играеме още от началото , принципно беше доста тайт до 1 момент , но пък и правеше доста странни неща... както и да е същия този приятел за последните 5 ръце 3бетва 3 пъти като точно предната му ръка беше последвана от коментара , че бил поляк и иска да ходи да гледа мача (Полша - Гърция) разцъкваха по това време , та както и да е може би и тва ми повлия , но го бях виждал дори да 4бет фолдва.Имах около 7,5-8к преди ръката на 150/300 аз отварям 700 от МП сичко фолд до него тои сложи 2 чипчета по 1к и аз му се усмихнах просто и си ги бутнах AJo той ми се зарадва едно хубаво и си ми показа QQ и след като нареди борд хххАQ заминах към горния етаж да избивам от безплатната вечеря :)

7. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    gg