1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Едновременна игра!? Дали има начин?

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Lachko, 18 март 2010.

1. Lachko

Lachko
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет на всички. Дали има начин да се играе едновременно примерно в Unibet и Balkanbet? Респективно в Poker Heaven, Fortune Poker и Paradise Poker. Разбира се става въпрос на един компютър.

2. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,153
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +14 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Единствената мрежа, за която знам че това е възможно (без да съм проверил) е Ongame. Prima и iPoker изобщо не позволяват да пуснеш два клиента едновременно, случвало ми се е по погрешка

(за онгейм разбира се с уточнението да не се сяда едновременно в един турнир или на една кеш маса, това м/у другото съм го чел в 2+2 наскоро, наистина не съм проверявал достоверно ли е)

3. Lachko

Lachko
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    22
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Жалко, така си и мислех. Значи почвам в 19.30 в Balkanbet и ако отпадна до 21.00 ще играя в Unibet, иначе пропускам. Е, ако имах два компа щеше да може. Ами ако трябва да играя в три зали от една мрежа?!?!?!?! Хайде успех на всички по масите.

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,267
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +333 / 8 / -24
    Покер ръце:
    С 2 PC-та става. Пробвал съм преди за б2б за фрийролите :)

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    captaaain... :D

6. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    632
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +28 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И в Прима с 2 щайги не е проблем.Обаче ако седнеш на една маса сигурно ще те шамаросат после ;)

Сподели страницата