1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Easy game Volume част 1 и 2

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Kristina, 7 март 2016.

1. Kristina

Kristina
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    440
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +118 / 4 / -5
    Покер ръце:
    Здравейте грайндъри,

Имам нужда от книгите Easy game Volume част 1 и 2 (Аndrew Seidman) и Let there be range (Wes Barton) във формат за киндъл. Много моля, ако някойот вас ги има ( или поне някоя от тях... :) ), да ми пише на лично съобщение.
    Благодаря ви и успех по масите!

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    На дали ще се намерят във формат за киндъл, освен ако от pdf не се конвертират.

Последна редакция: 7 март 2016
  3. aazz

aazz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +88 / 7 / -6
    Покер ръце:
    Let There Be Range by Tri (Slowhabit) Nguyen аз тази я имам в ПДФ, но качеството не е добро, ако някой я има за киндел и аз бих я прочел.
    Andrew (BalugaWhale) Seidman - Easy Game Volume I - 2009.pdf
    Easy Game_ 3rd Edition - Andrew Seidman.pdf"
    Тези ги имам в пдф. Online converter - convert video, images, audio and documents for free аз тук си ги конвентирам, обаче ако имат картинки книгите се разместват и отиват на другата страница.

4. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +262 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Трай Нгуен е измамник. Претендираше, че е голям покер играч, а на въпроса " колко печалба имаш от покер" във друг покер форум отговори " между 30к и 800к $ " и не искаше да си постне никаква графика от резултати, след като беше атакуван по редица въпроси и аргументи и не можа да отговори адекватно на никой от тях.
    Та идеята ми е да не му четете книгите.

5. aazz

aazz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    107
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +88 / 7 / -6
    Покер ръце:
    Така ли? Аз преди прочетох How i made my first million и ми беше много увлекателна, също ми помогна доста за някои работи. След това прегледах NL exploiting regs и също ми се видя добра книга- това са ми и първите книги за покер така че и нямам голяма база за сравнение.

Сподели страницата