1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Джо Бързия от Poker Host

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от radisto, 14 декември 2010.

1. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте. Опитът ми да уча висше се провали и трябваше да се върна на работата си за 600 лв/месец :(, тогава открих покера и реших, че това е единственият начин да изкарвам повече пари. 2 месеца играх фрийроли и през това време спестих 200лв и ги депозирах в покерстарс, където играх снг, но все си стоях на парите, после играх малко кеш и реших, че е по-интересно и видях в грайндърс офертата за poker host и веднага реших да тегля 200-те лева от старса, вложих и още 170, 65 за poker tracker 3 micro stakes и останалото за $200 първи депозит. Няколко дни опитвах да депозирам, но явно още парите от старса не бяха дошли. Вчера вечерта в 21:26:55 проверих на един банкомат и имах BGN 301.62 - "Уоу, супер, най-накрая са ги превели!" - помислих си аз. Днес в около 01 часа (am) опитах отново да депозирам, но пак неуспешно. Въвеждам 16-цифреният код от картата visa electron и винаги ми изписва, че кодът е грешен, което ми изписваше още и преди да ми дойдат парите от старса и реших да натисна, че картата ми е само visa, пък може и да стане и ми се отвори прозорец, че депозитът е неуспешен и някакъв live chat. Отсреща някой си Джо (Joe), пита ме как ми е потребителското име, после любимия ми отбор, което ми е тайния въпрос и после започна да ме нарича Mr. Georgiev, явно човека знаеше всичко за мен, 100% беше от съпорта на залата. Обясних му проблема си и той ми каза, че може да опита вместо мен да въведе номера на картата и другите работи и си казах - "Той сигурно вижда, че съм през grinders.org, които са от най-верните играчи в залата и никога не би ме прецакал плюс това какво са $200 за един американец." и му дадох всичката информация, той каза, че от банката ми не ми давали да използвам парите за хазарт. Днес, преди 3 часа се прибрах от работа и пак опитах да депозирам, отново неуспешно. Звъннах на телефона на банката, та да питам защо не мога да ползвам парите за "хазарт", жената ми отговори, че днес е направено едно успешно теглене, след което 2 неуспешни и в момента имам под 10 лева и няма как да депозирам в какъвто и сайт да искам. Отидох до банкомат и проверих - час 18:00, наличност 6.64 BGN. Та въпросът ми е: Мога ли по някакъв начин да разбера, въпросният Джо ли ме е прецакал, или нещо друго е станало? Благодаря на всички прочели текста.

2. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +59 / 14 / -7
    Покер ръце:
    Първо как може да ти дойде на ум да даваш лична информация на човек които изобщо не познаваш независимо дали е от сапортна на залата или е случаен минувач на улицата ..... Човек 200 $ където и да живееш са си 200 $ ... Тука ти си си виновен според мен но все пак ти пожелавам всичко да се оправи . И отиди до банката и виж каде е извършено тегленето и т.н

3. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,153
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +14 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Първо виж наистина данните за тегленето, къде са отишли парите, а аз ще попитам за Джо

4. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Тва не е пичовска работа, дано се оправят нещата.

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,153
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +14 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Разпитах малко, не разбирам от кредитни карти и от изискванията им за сигурност, но май не е странно да те питат за номера. Имам някакви спомени, че в някои зали стандартно искат снимка на картата, може би с зачернена някаква част от номера. Така или иначе трябва да разбереш първо къде са отишли парите, надявам се да има логично обяснение всичко и да не си загубил нищо.

Според мениджърката с която работим си имал само неуспешни опита за депозиране, картата е била отхвърляна всеки път.

Дръж ни в течение. Аз предполагам, че ще има положителен завършек тази история, няма логика наистина да ти крадат $200 по такъв начин точно от съпорта на PokerHost, стискам палци да е някаква грешка, която да се изясни лесно от банката

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,877
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Най-добре разбери от банката си къде са отишли парите - така веднага ще стане ясно:). Дори не знам защо не си направил първо това:)

7. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за отговорите, аз нарочно написах колко изкарвам и за колко време съм ги спестил, защото гледам тука хора играят NL400 и мислех, че с моите $200 първи депозит ще изглеждам смешен. Утре ще ходя до банката, дано се разбере какво е станало.

8. BuTTerfly3Fec7

BuTTerfly3Fec7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    116
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    az kato depozirah imah sa6tiq problem ... i dadoh na suport da depozira vmesto men v poker host... i vsi4ko be6e ok... ne vqrvam to4no support na zala da te precaka

9. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Искам да допълня нещо, аз не обвинявам Джо, просто това е най-възможния вариант, не мисля, че хакер ми е вкарал троянски конник, чрез който е взел информацията за картата ми. Ходих до банката, взех разпечатка, в нея пише, че имам 307.34 лева (проверих на 3 банкомата, имам 6.58). Пише, че съм си купил pokertracker на 13.12, а аз го купих 3 дни по-рано. На 13.12 ми изтеглиха от moneybookers сума между 1.01 и 2.99 евро и за това по-късно като си проверих сметката беше 301.62 лева, а тези 307.34 съм ги имал на 12.12, явно тази разпечатка показва нещата с 3 дни закъснение. Може утре да отида да ги питам, защо разпечатките са им ритардед или направо в петък, когато вече ще разбера какво си е купил някой тарикат с моите пари.

10. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Може да е станала неуспешна транзакция при която обаче парите остават блокирани за 45 дни и за съжаление нищо не може да се направи освен да изчакаш. На мен се е случвало, а съм чел и за други колеги.

11. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По-скоро автоматите им са ретардед, не веднъж и два пъти съм виждал да отчитат грешно. Аз бих вярвал на разпечатката.

12. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Щом е така, поискай да си изтеглиш парите да видим какво ще кажат.

13. clinton

clinton
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    41
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Точно това се е случило.

14. aitosa

aitosa
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А как депозира с Visa .

15. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Az imam su6tia problem , ot druga zala iskah vru6tane na depozita i te mesto da wurnat parite gi blokiraha za 45 dena, no bankata wika pari pri nas nqma winowna e poker zalata ne gi e pratila , poker zalata wika pratihme gi bankata e winowna.........??? Molq nqkoi da dade kompetentno mnenie

sorry za maimynicata ot lap topa nqam kirilizator za 1 i posleden put e.

16. clinton

clinton
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    41
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не четеш - не ги блокира покер залата, а банката.

17. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да де ясно ми е , но отидох в банката да говоря с тях , че картата е моя няма измама и , че парите ми трябват а те ми казаха , че няма такова нещо никакви пари не са ми блокирани така , че ще чакам още може пък при мен залата да се бави и да не ги е върнала още , но знам ли голяма мотаницаа,... вече само с електрони портфейлиии..........

18. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Те и от банките на повечето служители толкова им разбират главите, особено ако си в райфайзен :D

19. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    moholovka аз съм на Райфайзен , преди това бях на Първа инвест. и Пощенска банка повярвай такова чудо като пощенска банка няма :D (имат 12-13 Swifta ) :D
    Иначе и Райфайзен си имат кусури, но все пак като си пусна паричките от МБ идват за 6 часа :)

20. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,877
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:

Сподели страницата