1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Джо Бързия от Poker Host

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от radisto, 14 декември 2010.

1. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте. Опитът ми да уча висше се провали и трябваше да се върна на работата си за 600 лв/месец :(, тогава открих покера и реших, че това е единственият начин да изкарвам повече пари. 2 месеца играх фрийроли и през това време спестих 200лв и ги депозирах в покерстарс, където играх снг, но все си стоях на парите, после играх малко кеш и реших, че е по-интересно и видях в грайндърс офертата за poker host и веднага реших да тегля 200-те лева от старса, вложих и още 170, 65 за poker tracker 3 micro stakes и останалото за $200 първи депозит. Няколко дни опитвах да депозирам, но явно още парите от старса не бяха дошли. Вчера вечерта в 21:26:55 проверих на един банкомат и имах BGN 301.62 - "Уоу, супер, най-накрая са ги превели!" - помислих си аз. Днес в около 01 часа (am) опитах отново да депозирам, но пак неуспешно. Въвеждам 16-цифреният код от картата visa electron и винаги ми изписва, че кодът е грешен, което ми изписваше още и преди да ми дойдат парите от старса и реших да натисна, че картата ми е само visa, пък може и да стане и ми се отвори прозорец, че депозитът е неуспешен и някакъв live chat. Отсреща някой си Джо (Joe), пита ме как ми е потребителското име, после любимия ми отбор, което ми е тайния въпрос и после започна да ме нарича Mr. Georgiev, явно човека знаеше всичко за мен, 100% беше от съпорта на залата. Обясних му проблема си и той ми каза, че може да опита вместо мен да въведе номера на картата и другите работи и си казах - "Той сигурно вижда, че съм през grinders.org, които са от най-верните играчи в залата и никога не би ме прецакал плюс това какво са $200 за един американец." и му дадох всичката информация, той каза, че от банката ми не ми давали да използвам парите за хазарт. Днес, преди 3 часа се прибрах от работа и пак опитах да депозирам, отново неуспешно. Звъннах на телефона на банката, та да питам защо не мога да ползвам парите за "хазарт", жената ми отговори, че днес е направено едно успешно теглене, след което 2 неуспешни и в момента имам под 10 лева и няма как да депозирам в какъвто и сайт да искам. Отидох до банкомат и проверих - час 18:00, наличност 6.64 BGN. Та въпросът ми е: Мога ли по някакъв начин да разбера, въпросният Джо ли ме е прецакал, или нещо друго е станало? Благодаря на всички прочели текста.

2. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Първо как може да ти дойде на ум да даваш лична информация на човек които изобщо не познаваш независимо дали е от сапортна на залата или е случаен минувач на улицата ..... Човек 200 $ където и да живееш са си 200 $ ... Тука ти си си виновен според мен но все пак ти пожелавам всичко да се оправи . И отиди до банката и виж каде е извършено тегленето и т.н

3. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Първо виж наистина данните за тегленето, къде са отишли парите, а аз ще попитам за Джо

4. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тва не е пичовска работа, дано се оправят нещата.

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Разпитах малко, не разбирам от кредитни карти и от изискванията им за сигурност, но май не е странно да те питат за номера. Имам някакви спомени, че в някои зали стандартно искат снимка на картата, може би с зачернена някаква част от номера. Така или иначе трябва да разбереш първо къде са отишли парите, надявам се да има логично обяснение всичко и да не си загубил нищо.

Според мениджърката с която работим си имал само неуспешни опита за депозиране, картата е била отхвърляна всеки път.

Дръж ни в течение. Аз предполагам, че ще има положителен завършек тази история, няма логика наистина да ти крадат $200 по такъв начин точно от съпорта на PokerHost, стискам палци да е някаква грешка, която да се изясни лесно от банката

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Най-добре разбери от банката си къде са отишли парите - така веднага ще стане ясно:). Дори не знам защо не си направил първо това:)

7. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за отговорите, аз нарочно написах колко изкарвам и за колко време съм ги спестил, защото гледам тука хора играят NL400 и мислех, че с моите $200 първи депозит ще изглеждам смешен. Утре ще ходя до банката, дано се разбере какво е станало.

8. BuTTerfly3Fec7

BuTTerfly3Fec7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    116
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    az kato depozirah imah sa6tiq problem ... i dadoh na suport da depozira vmesto men v poker host... i vsi4ko be6e ok... ne vqrvam to4no support na zala da te precaka

9. radisto

radisto
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    5
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Искам да допълня нещо, аз не обвинявам Джо, просто това е най-възможния вариант, не мисля, че хакер ми е вкарал троянски конник, чрез който е взел информацията за картата ми. Ходих до банката, взех разпечатка, в нея пише, че имам 307.34 лева (проверих на 3 банкомата, имам 6.58). Пише, че съм си купил pokertracker на 13.12, а аз го купих 3 дни по-рано. На 13.12 ми изтеглиха от moneybookers сума между 1.01 и 2.99 евро и за това по-късно като си проверих сметката беше 301.62 лева, а тези 307.34 съм ги имал на 12.12, явно тази разпечатка показва нещата с 3 дни закъснение. Може утре да отида да ги питам, защо разпечатките са им ритардед или направо в петък, когато вече ще разбера какво си е купил някой тарикат с моите пари.

10. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Може да е станала неуспешна транзакция при която обаче парите остават блокирани за 45 дни и за съжаление нищо не може да се направи освен да изчакаш. На мен се е случвало, а съм чел и за други колеги.

11. gavrosh

gavrosh
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,007
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По-скоро автоматите им са ретардед, не веднъж и два пъти съм виждал да отчитат грешно. Аз бих вярвал на разпечатката.

12. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Щом е така, поискай да си изтеглиш парите да видим какво ще кажат.

13. clinton

clinton
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    41
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Точно това се е случило.

14. aitosa

aitosa
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А как депозира с Visa .

15. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Az imam su6tia problem , ot druga zala iskah vru6tane na depozita i te mesto da wurnat parite gi blokiraha za 45 dena, no bankata wika pari pri nas nqma winowna e poker zalata ne gi e pratila , poker zalata wika pratihme gi bankata e winowna.........??? Molq nqkoi da dade kompetentno mnenie

sorry za maimynicata ot lap topa nqam kirilizator za 1 i posleden put e.

16. clinton

clinton
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    41
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не четеш - не ги блокира покер залата, а банката.

17. elkyfan2

elkyfan2
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да де ясно ми е , но отидох в банката да говоря с тях , че картата е моя няма измама и , че парите ми трябват а те ми казаха , че няма такова нещо никакви пари не са ми блокирани така , че ще чакам още може пък при мен залата да се бави и да не ги е върнала още , но знам ли голяма мотаницаа,... вече само с електрони портфейлиии..........

18. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Те и от банките на повечето служители толкова им разбират главите, особено ако си в райфайзен :D

19. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    moholovka аз съм на Райфайзен , преди това бях на Първа инвест. и Пощенска банка повярвай такова чудо като пощенска банка няма :D (имат 12-13 Swifta ) :D
    Иначе и Райфайзен си имат кусури, но все пак като си пусна паричките от МБ идват за 6 часа :)

20. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:

Сподели страницата