1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Двойна надпревара за ръце с рейк през март

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от bladeto, 27 февруари 2013.

1. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    60,000 лева ДВОЙНА НАДПРЕВАРА ЗА РЪЦЕ С РЕЙК ПРЕЗ МАРТ

Този март Унибет ни дава шанса да участваме в 2 рейса с рейк ръце.

Как работи?
    Ще има 2 рейса с рейк ръце с две нива на залозите

- 2 х 10,000 лева награден фонд за кеш игри със залози от 0.20/0.40лв, 0.40/0.80лв и 0.50/1.00.
    - 2x 20,000 лева награден фонд за кеш игри със залози от 1.00/2.00лв и нагоре.

Първите два рейса (високи и ниски залози) ще се проведат от 1ви до 16ти март.
    Следващите два рейса(високи и ниски залози) ще се проведат от 16ти до 31ви март.

Натрупаните точки от неделя 16ти март ще се зачитат и за двата рейса.

За класирането ще получаваш по една точка за всяка рейкната ръка, която си изиграл по време на промоцията.
    Ще можеш да проверяваш позицията си в 2 различни автоматични класирания, в които по-долу можеш да видиш наградите, според позицията ти:

Двойна надпревара за ръце с рейк през март

Общи правила:
    - Ще получаваш по една точка за класирането за всяка рейкната ръка.
    - Рейкната ръка е всяка ръка, при която е взет рейк (>0.01c)и играчът допринася за пота.
    - Този март рейсовете с рейк ръце са валидни само за класически покер This Рейк ръце на Fast pokerне се зачитат.
    - Рейсовете с рейк ръце ще се проведат между 00:00 GMT на 1ви до 23:59 GMT 16ти март и от 00:00 GMT на 16ти до 23:59 GMT на 31ви март 2013.
    - Унибет си запазва правото да промени промоцията по всяко време.
    - Прилагат се общите правила и условия на Унибет.
    -Оригиналната версия на тези Общи правила е била преведена на други езици В случай на несъответствие или противоречие между английската версия и която и да е друга версия на тези общи правила и условия, ще е меродавна, версията на английски език.

• €500 бонус за първи депозит
    • До 30% rakeback
    • 60 000лв Класация за рейк ръце
    16 000лв Grind Prix

2. vvencislavov

vvencislavov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    знам че не е по темата но не ми се отваря нова просто искам да попитам когато се регна в унибет през грайндерс автоматочно ме записва за рейк рейса или трябва да пратя някакъв майл с никнейма с който съм се регистрирал ?

3. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Автоматично участваш. Само дето ни бавят от залата с отговора за рейса през март...

За GrindPrix е необходимо да си добавиш данните във вип системата - горе в контрол панела в дясно - VIP система.

Сподели страницата