1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Donk bet stats

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от daekpower, 7 октомври 2009.

1. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    искам ако може тук да разискаме тази статистика и какво разкрива тя за играча.
    нека по опитните кажат по нещо защото поне за мен това е един от важните показатели

2. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Какво разкрива за играча :) показва колко пъти ти лийдва на флопа когато ти си префлоп рейзър (ти това го знаеш). Тук вече трябва да си извлечеш инфо дали го прави на блъф, дали го прави на дроу, дали го прави за да прикрие монстър и да надуе пота.

3. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз доскоро го правих само с gutshots например с А4 на 23X, но напоследък почнах да го правя доста често с top pair и забелязвам, че доста хора не фолдват боклуци срещу donk lead, докъто при check-raise остава по-голяма част от top range-а , а с check/call не взимаш информация като цяло и по-трудно ще направиш пари, понеже все някъде трябва да се рейзне ако сте с 100бб
    Другия вариант, когато си правя donklead e като имам fd + 1,2 overcards, понеже доста често опонентите колват за float и ако излезе на търна прибягвам до check-raise, мисля че е ок ;]

4. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    nz az 80% gi reisvam dori s potencialna raka (naprimer AK na flop TJ4)

Сподели страницата