1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Депозиране на повече, отколкото има в картата ?

Дискусия в 'Общи приказки' започната от diantonio, 1 септември 2012.

1. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Днес ми се случи нещо доста гадно... Тъй като исках да стартирам месеца с един свеж старт в Adameve, реших да депозирам 100$... Използвах дебитната си карта, която направих в UK с цеl да ми бъдат превеждани заплатите. Бяха ми останали вътре около 137 паунда - та реших направо да депозирам всичко.

И тъй като не бях сигурен колко точно можех да депозирам, започнах с 100$, пробвах с още 50$ - транзакция успешна, още 50$ - успешна... И така докато се усетя, стигнах до 300$. Тук вече бях сигурен, че нещата не са наред и предположих, че към картата има нещо като overdraft - който аз така или иначе никога не съм включвал и не съм знаел за такова нещо (с българската ВИЗА, когато нямам пари, просто изписва грешка - както си му е реда).

Та, спрях на 300$, влизам аз в онлайн банкирането и гледам - точно 0$, което потвърди опасенията ми.

Чакам да се обновят транзакциите и да видя каква каша съм забъркал.

Цялото настроение за игра ми отиде с тази случка, интересно ми е - дали ви се е случвало или знаете нещо по въпроса ? Мога ли да пиша на за обратен превод ?

Последна редакция: 1 септември 2012
  2. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По принцип в бг overdraft-тите имат срок(примерно 20 дни), ако възстановиш сумата не се начислява никаква лихва. Най-добре се свържи с банката и да ти обяснят точно условията на твоя overdraft.

3. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    From outside the UK, call us on +44 1226 261 010 (textphone +44 207 088 2077)

При избиране на горепосочените телефони, ме уведомяват, че кода е грешен.

4. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "44" е само кода на UK. Преди това набираш ли "00" ?

Сподели страницата