1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Dell Vostro 1720

Дискусия в 'Обяви' започната от Pro2type, 1 май 2013.

1. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте, смених си лапроп-а и се оказа че няма какво да правя със стария за това реших да се разделя с него. Като цяло мисля, че е добро решение за човек, които търси лаптоп за покер на достъпна цена.
    Имам го от над 2 години и, като цяло съм много доволен от машинката, служила ми е вярно и винаги е била надеждна.

Хубавите страни на лаптоп-а са, че съм го избирал специално за покер и е с цяла клавиатура + нъмб пад, 17“+ дисплей с разделителна 1920х1200, което е ултиматно за покер играч според мен. Работи перфектно за всичко освен игри (причината да го сменя) и има остатъчна гаранция до 19,09,2013. Освен това в давам и раница Асус за модела, доста удобна с достатъчно джобове и отеделения за всичко необходимо, когато сте на път.

Лошите страни, са че батерията ми е заминала и държи 15-20 мин, истината е че този лаптоп е проектиран, като заместител на персонален компютър и аз винаги съм го ползвал, като такъв за това и не съм сменил батерията, просто никога не съм я ползвал така или иначе. Ако все пак за вас е важно да имате батерия, нова струва около 100 - 120 лв. ... или поне така ми бяха казали преди 3-4 месеца. Освен това още, първата седмица като го бях взел докато го разнасях из къщи му ударух единия край в касата на вратата, в следствие се отчупи малко парче пластмаса от корпус-а, което съответно залепих (приложил съм снимка). Не беше засегнат никакъв хардуер и лаптопа продължи да си работи идеално следващите над 2 години така че не мисля, че е повод за притеснение това. До момента никога не е отварян или ремонтиран, не са подменяни никакви компоненти и т.н.

Лаптоп-а е доста подходящ за човек, който си търси машина на която да играе докато пътува и иска да минимализира, компромисите от употребата на лаптоп. Реално на мен ми беше толкова удобен, че последните няколко месеца си продадох персоналния компютър и мониторите и ползвах само него, просто компромиса с големината на монитора за сметна на това винаги да съм с моята база данни, стацове и бележки, без да си играя да експортвам и импортвам при всяко пътуване беше лесен избор за мен.

Ето и малко спецификации:
    Серия Vostro 1720
    Процесор Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2,53 GHz
    Чипсет Intel 45 Express
    Памет, MB 4096 MB (2 x 2048 MB) 800 MHz DDR2 Dual Channel
    Твърд диск, GB 500 GB 7200 rpm
    Оптично устройство 8X DVD+/-RW Drive
    Дисплей, inch 17,4" Widescreen WXGA+ (1920x1200)
    Видео 512 MB NVIDIA GeForce 9600M GS Black
    Звук 2 speakers
    Мрежа Network connector
    Безжична мрежа Wireless 1397 (802.11 b/g) Mini Card, Bluetooth 2.0 Module for Win7/Vista
    Модем n/a
    Разширителни слотове 54 mm ExpressCard slot
    Интерфейс 6 USB 2.0 compliant 4-pin ports, VGA, RJ-45, AC adapter connector, Headphone jack, 4-pin IEEE 1394 port
    Четец за карти 8-in-1 media memory card reader
    Web камера Integrated 1.3 Mega Pixel Camera
    Софтуер Windows 7 Professional (32 BIT)
    Батерия, cell Primary 6-cell 56W/HR LI-ION, 90W AC Adapter (батерията е за смяна)
    Тегло, kg 3.09 kg

Повече за модела може да видите на http://www.dell.com/us/dfb/p/vostro-1720/pd
    По принцип съм го уснал на цена 780 лв. но за хора от форума ще има коментар в цената 

Прикачени файлове:

Сподели страницата