1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Dell U2412M

Дискусия в 'Обяви' започната от c00ltheSummer, 5 януари 2016.

1. c00ltheSummer

c00ltheSummer
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте,

Продавам Dell U2412M - Монитор DELL U2412M IPS. Мониторът е в пефектно състояние, без следи от употреба, закупен от Технополис и е в гаранция до края на Септември 2016. Всичко е налично - оригиналната кутия, гаранционната карта, VGA и DVI-D кабели. Изпращам с ЕКОНТ.

Цена: 280 лева

2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Не си отбелязал, че монитора няма HDMI и е модел от 2011 година. Това са доста важни неща.

3. c00ltheSummer

c00ltheSummer
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Ами благодаря, че го добави. Честно казано не съм се интересувал коя година е модела и действително няма HDMI порт. За това постнах линка към Технополис, всеки заинтересован, предполагам, ще се информира предварително в детайли с характеристиките. Качеството на картината е отлично според мен и е доста добър избор за покер. В тази връзка мисля, че наличието на Display-Port осигурява достатъчно високо качество на картината и не по-ниско от това на HDMI. При интерес мога да пусна и снимки.

Други неща, които не съм споменал: Може да се регулира на височина, да се накланя странично, да се обръща вертикално, да се върти в много широк диапазон на ляво и дясно, има и "TILT" въртене. Стойката е много тежка и при изброените "маневри" мониторът стои залепен върху повърхността. Има няколко USB-та, VGA, DVI-D и Display Port.

Последна редакция: 5 януари 2016
  4. XaReX

XaReX
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    93
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце: