1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Декември в рая!

Дискусия в 'Paradise Poker - Boss Media / Ongame' започната от Zografa, 1 декември 2010.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,724
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Новините от Парадайс са следните:

1. Ще има блиц рейк рейс от 5. Декември, като информация все още не е изнесена от тях, но ще го има!

2. "Последният оцелял" втора част - повечето от вас си спомнят тази промоция, която изпитва издръжливостта на грайндърите. През декември очаквайте втора такава!

3. Paradise Poker Tour 2 започва - първа спирка Виена през Януари.

4. Коледен календар с раздаване на 100 000 Евро - коледно/новогидишната промоция на хората от спортингбет. На този линк:
    http://bg.sportingbet.com/t/paradise-poker/promotions/christmas_calendar_2010/home.aspx
    можете да видите промоциите им, които всеки ден от декември ще бъдат различни.

5. Не забравяйте и нашият 2 300 Евро рейк рейс само за наши играчи!

2. PlamenPashov

PlamenPashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Какво значи "Най-добрите трима играчи ще могат да избират между iPad и iPhone" или "Най-добрите 10 играчи печелят място за надпреварата за гарантирани €75 000"? По какво се определя кои са най-добрите, по точки ли е?

А за Cash Sled Race (Кеш надпревара "Шейна") първите 30, които са направили най много рейк на 7ми, 14ти и 21ви печелят по 100€. Правилно ли съм разбрал?

Може ли играчите с рейк бек оферти да участват?

3. Nwankwo

Nwankwo
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    34
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не знам ама тия днеска цял ден бъзикат софтуера, имат 100 000 евро да избиват......ще видим да ли ще е в рая или в г... :D

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Те и вчера и оня ден го базикаха :mad: