1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Да ИМ се посмеем заедно !

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hristo82, 15 януари 2013.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Реших да видя какво ще изкара търсачката за Димитър Данчев, да видя кои сайтове, да видя "интересни" коментари и веднага ми хрумна идеята за тази тема, а материал за нея ще има много за в бъдеще, защото за покера ще се пише все повече.

Първо видях клипа във vbox и като видях 50 и кусур страници коментари, още на първата страница се отказах, инак там лапетите ще са се раздали с бисери. Още първия новинарски сайт фиксирах два коментара с които ще открия темата, а представям си ако се разровя повече какво ще излезе. Ако случайно видите забавен коментар относно покера, споделете го в тази тема, за да се посмеем малко и ние :)

По принцип човек от завист, злоба и плиткоумие плюс фактори, като неуспяли във живота, такива хора могат да изакат много забавни коментари :p Доните коментари са от новината за PCA победата на Митака.

НЕКА ИМ СЕ ПОСМЕЕМ :p

"забогатяването е само временно
    рано или късно се появява някои друг по добър от най добрия
    за да продължи играта ...

аз поне знам българи печелили много повече от него преди 30 години и приравнено днес в спечеленото им би трябвало да възлиза на над 10 Х днес неговата ... но в крайна сметка завърших мисля повечето от тях бездомни и бедни.
    моля само не им завиждайте и без това съдбата им невменяема. "

"Не трябва да се практикува залагането на спорт, а не самия спорт, по-мойта логика. Не изкривявай думите ми.
    Постигането на лесни пари води до морално разложение както за този който ги е получил, така и за тези които вярват че могат да ги получат, без да допринасят нищо за обществото.
    И докато при истинския спорт освен забавлението на публиката води децата (и не само тях) към спортуване, което несъмнено е полезно за здравето им, то покер-а и другите хазартни игри няма нищо полезно за обществото."

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    От: Изрусено БГ курве тип поп фолк [​IMG]

"Ако обичате БЛИТЦ публикувайте адрес и телефон за връзка със това адски симпатично Българско момче!!! И по възможност кои са му любимите заведения в Пловдив!!!!! Благодаря предварително !" :)

3. Plazma

Plazma
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    75
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Седа пред PCто чета и имах 15 секунди blackout преди да осазная какво има предвит. Мозака ми не искаше да повярва.

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Ще го преследват... hunger games BG edition :D

5. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    :D

6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +264 / 29 / -33
    Покер ръце:

На кой му пука, може да отвориш, която и да е новина, и ще видиш куп глупави коментари. Това, че си губиш времето да гледаш глупоста на хората не те прави по-умен от тях...

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    От последната статия в дневник беше много постно тоя път на лафове от хейтърите :D

"beatles:
    да бе....дет беше казал подолски, футбола е като шаха, само че без зарчета....
    покера си е хазарт и то какъв. и като такъв в голямата си част е късмет. да каже тоз човек, да е жив и здрав и да си ги харчи с кеф колко е загробил преди да почне да печели.
    айде срещу хора е едно, там си има психика, броене, вероятности....ама на тия фриролове с които повечето започват, еле па онлайн.....ква психика, ква тактика, кви 5 лева......"

Е нема как да се съглася с човека, в това което съм подчертал :D

8. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Между другото, колега Spitfire, може ли да смениш картинката с някоя по арна женица, не че тази е грозна, но аз съм перфекционист и за моята тема искам най яката мацка за украса ;)

9. IamMickeyB

IamMickeyB
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    104
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ще го еба кат куче!