1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Coaching

Дискусия в 'Обяви' започната от alexdimitrow, 2 февруари 2019.

1. alexdimitrow

alexdimitrow
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +4 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Преди няколко месеца започнах едно ново начинание,а именно - покер коучинг.

Няколко пъти съм наемал покер треньори и вярвам, че съм взел максимална полза от всеки един от тях. През последните две години започнах да уча покер много повече от преди, използвайки различни програми като Piosolver, Holdem Resources Calculator (главно за ICM ситуации) и Equilab. Осъзнах, че това е моята страст и когато всеки ден ставам по-добър играч, това ме кара да се чувствам доволен. Имах много запитвания от хора за обучение, но не мислех, че съм готов за това и исках първо да се науча как да преподавам, преди да вземам пари за това. През последните няколко години съм помагал доста на няколко от най-близките покер приятели до мен и по мое и тяхно мнение, сега мисля, че съм готов официално да стана треньор.

Убедих се, че трябва много повече от чисто знание за покер турнирите, за да се стане наистина успешен играч. Трябва стабилно ментално състояние, добър сън, живот без стрес и много повече, за да можеш да се изправиш срещу най-добрите опоненти. Като изисквания за индивидуално обучение: ще работя само с Holdem Manager (или подобни програми за преглед на ръцете) и съм готов да работя само с хора с опит в турнирите, като играят поне 10 $ и по-високи турнири! Считам, че е най-добре да започнем тренировката с преглед на записана сесия на играча (около 60-80 минути игра на поне 5 маси звучи добре), където ще изискам да обясни какъв е мисловният процес по време на игра, така че да мога да определя нивото му на игра. След като успея да намеря грешките, започвам с изчистването им стъпка по стъпка. Мисля, че е най-добре да обсъждаме не повече от 90 минути всеки път и да имате най-малко 3-5 игрални сесии (в зависимост от обема, който играете) преди следващото обучение. Оригиналните цени за английски са:

190 $ / час; 515 $ / 3 часа и 780 $ / 5 часа.

Правя специални отстъпки за сесии на български език, тъй като изисква по-малко усилия за мен да преподавам на родния си език. Можете да се свържете със мен чрез скайп: alexd2_4

Поздрави

• Like Like x 4
    • Optimistic Optimistic x 2
  2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,909
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +914 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Написаната цена не е за българи, но не виждам защо директно не си напише цената за българи, все едно някой чужденец ще прочете това, а дори няма и значение и да знаят, че за българи е преференциална цена !

3. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 4 / -11
    Покер ръце:
    Въпрос към Алекс :
    Ако този ,който прояви интерес и запише 60-80 мин клип , ти ще трябва да го прегледаш за да видиш на какво ниво е той . Този преглед , таксува ли се като час ? Въпроса ми може да звучи глупаво , но предвид тези цени , смятам ,че е доста уместен :)

П.П Доста солено :D

4. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    276
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +302 / 18 / -15
    Покер ръце:
    За да коучваш ти трябва система, стратегия, която да предадеш на ученика. С тези тренировки за 1-2-3-4 часа нищо няма да стане. Рандом хедн анализ или рандом датабейс анализ, за да намериш лийкове или нещо такова, няма никаква полза. Очевидно щом някой се е записал да го учиш, смята че има слабости, които са най-вероятно пропуски в стратегията.

Не че искам да ти подбивам цените, но сайтове като RYE, run it onec, upswing poker имат цялостна стратегия за 6мах, ХУ, турнири, сит анд го и т.н., които са на цени до $1000. RYE турнирният курс за начинаещи е $800 в който има над 20 часа материал. А целият турнирен курс е $1300 с над 30 часа материал + разни солвари и т.н. Якото е че те учат на цялостна стратегия, изцяло нов начин на игра, който можеш веднага да почнеш да прилагаш.

IMO Рандом тренировка с хедн анализ или датабейс анализ е неефективен и отживял метод на обучение. По-добре предложи 1-2 безплатни тренировки за да види човека, който го тренираш на какво ще го учиш. После направи една разумна цена за цялостно обучение, или ако се чувстваш добър коуч, направете сделка с делене на профита. По този начин ще стимулираш себе си да подобряваш обучението и ученика няма да се чувства, че му съсичаш главата от кръста без да има резултати.

• Like Like x 4
    • Informative Informative x 1
  5. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Не е казал НАЧИНАЕЩИ,а да играят и на поне 5 маси едновременно.Изисква се и обяснение на играта.
    С две думи, работни сесии с коментар.
    Тук има един,който играе 11$ МТТ няколко турнира едновременно,но не му помня НИК_а.Гледали сме му серии с коментари в ГРИНДЕРС.ТВ.
    ПП: На мен на друго ми заприличва.

6. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    276
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +302 / 18 / -15
    Покер ръце:
    Българи или чужденци какво значение има, не сме на слънчака.....
    Дали един руснак, беларус или българин играе МТТ up to $50, то се очаква да имат приблизително един и същ банкрол (зависи от банкрол мениджмънта, ROI етц.). Даже един германец играещ МТТ up to $50 се очаква да има по-агресивен банкрол мениджмънт, понеже стандарта на живот там е по-голям от този в България.

imo По-скоро цената трябва да е насочена към играчи на определени нива и да се съобразят с нуждите им. Човекът може да е сложил цена, която е = на bb/100 за 1 час игра по масите. Не съм запознат с турнирния BRM, но за да платя подобна цена като кеш играч, трябва да играя поне нл1000 и тенировките да са не повече от 15% от рола ми.
    Да учиш друг играч е супер сериозно обвързване, даже е по-сериозно обвързване за учителя отколкото за ученика. Ако ученика се провали, то това се дължи на учителя.

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,932
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +835 / 27 / -102
    Покер ръце:
    защо цената за българи и чужденци трябва да е различна ?

Сподели страницата